fbpx

סדנה - Energy Management

ד"ר אורית וולף

ניהול ומנהיגות

סדנה

חדשנות ובינה מלאכותית

6 שעות

עברית, אנגלית

ללא הגבלה

תיאור הסדנה

סדנאות לניהול זמן הן נחלת העבר. אנשים אינם מחפשים יותר לנהל נכון את זמנם, אלא ללכת עמוק יותר ולנהל את המטרות, היעדים ובמיוחד את האנרגיות שלהם.

מנהלים רבים מנהלים יומן למופת, משתמשים בכלים טכנולוגים לניהול יום עבודה ומשימה, אך הם אינם מגיעים למימוש השאיפות שלהם. נהפוכו- החוויה לעיתים היא של "סימון V" על ניהול משימות, אך X על ניהול משאבי הכוח והאנרגיה שלהם עצמם.

כיצד נזהה את "בזבזני האנרגיה" שלנו? מיהם האנשים בחיינו הגוזלים מאיתנו את זמננו או כוחנו? כיצד נבחין בין מקורות הכוח והעוצמה שלנו לבין מקורות החולשה אליהם אנחנו נוטים ליפול? כיצד נייצר ניהול נכון של מפגשים בעלי ערך ערכי ומעשי כאחד, אשר יניבו פעולות ולא רק "דיבורים"? מהו אורך נכון של מפגש אפקטיבי וכיצד המאה ה 21 מבקשת מאיתנו להתנהל אחרת?

סדנת ENERGY MANAGEMENT עוסקת בהתבוננות, אבחון, זיהוי ושינוי מקורות האנרגיה שלנו לטובת פעולות מכוונות הצלחה במישורי הניהול, המנהיגות והחדשנות בחיינו.

התוצאות של סדנה יומית זו אדירות, שכן במהלך הסדנה העבודה מתבצעת במישור רוחבי- קבוצתי, ומישור עומק אישי. כל משתתף מקבל כלים חדשים לאבחון אפקטיביות אישית ועסקית ומחויב על פי חוזה מוגדר מראש לייצר תמורה ושינוי בפארדיגמות חשיבתו ועבודתו היום יומית.

התמורות מהירות ומדידות מאוד, שכן השינוי הוא קודם כל שינוי מעשי בבחירות שלנו- עם מי אנחנו נפגשים? לכמה זמן? כיצד הגדרנו ווידאנו בחכמה הכנה למפגש אפקטיבי של כל הצדדים, לרבות "הצד שכנגד"? כיצד מסיימים מפגש על מנת להשיג תוצרים מיידים וישימים, וכיצד נמדוד אפקטיביות מחדש?

כל זאת בסדנה אינטסיבית, הכוללת כלי מדידה חדשנים, אשר כולה שבירת מוסכמות, הטלת ספק במוכר וב"מורגל" והתנסות בחוויות חדשות המייצרות אנרגית פעולה ומונעות בריחת מקורות כוח.

 

המסר העיקרי של הסדנה

סדנה אינטסיבית, הכוללת כלי מדידה חדשנים, אשר כולה שבירת מוסכמות, הטלת ספק במוכר וב"מורגל" והתנסות בחוויות חדשות המייצרות אנרגית פעולה ומונעות בריחת מקורות כוח.

כמה מילים על המרצה

ד"ר אורית וולף היא אחת מדמויות המפתח בישראל בנושאי מנהיגות יצירתית, חדשנות, פיתוח "חווית לקוח" ויצירתיות שיווקית. כמו כן הינה פסנתרנית בינלאומית, יוצרת ומרצה בכירה באוניברסיטאות בארץ ובעולם לרבות האקדמיה המלכותית בלונדון ושנקר.

בגיל 21 סיימה אורית את הדוקטורנט שלה ובגיל 23 הייתה למרצה הצעירה ביותר באוניברסיטת תל אביב.

עבודתה כמנטורית, מנהלת פיתוח מנהלים וכמובילת סדנאות במאות חברות בין לאומיות, הביאו את עבודתה לזכיות בפרסים רבים לרבות פרס קאן, פרס Aram מבית המלוכה הבריטי ופרס רוזנבלום על תרומתה לעולם החדשנות והאמנות כאחד.

בשנת 2010 נבחרה לאחת האנשים המשפיעים של השנה על ידי מגזין דה-מרקר. בשנת 2018 נבחרה לייצג את ישראל בהרצאת Tedx עולמית על "השראת החותם האישי- PLAY THE KEY NOTE OF YOU LIFE". 

בהרצאותיה משוחחת אורית על הפיכת כישלונות לאבני דרך בהצלחה, על רגעים אדירים של הופעות והצלחות שהפכו לבדידות ויצירה מחדש של משמעות, היא מלמדת אנשים לזהות את המותג והחותם האישי שלהם ולהוציא אותו החוצה בדרך שמותירה אנשים פעורי פה.

למידע נוסף על ד"ר אורית וולף

  הזמנת הרצאה

  * שדות מסומנים בכוכבית הינם שדות חובה


  קראתי ויש אישור לתנאים  גלריית תמונות של ד"ר אורית וולף

  גלריית וידאו של ד"ר אורית וולף

  1. הרצאות וסדנאות
  2. סדנה – Energy Management