העצמה נשית

רבקה קהת

מוטיבציה והשראה

נשים ומגדר

שיווק מכירות והצגה עצמית

7 שעות

עברית, אנגלית

ללא הגבלה

תיאור הסדנה

זוהי סדנה מעוררת השראה והנעה לפעולה בנושא של מנהיגות נשית והצלחה עסקית, בנושאים המדוברים והלא-מדוברים של קידום נשים ביום יום. שני הפוקוסים העיקריים הם מודעות ומוכוונות מטרה: Be Aware and Be Intentional.

רבקה מביאה מניסיונה העשיר בחברות רב לאומיות כמו G&P, בנק הפועלים ו – Google, כדי לתת פרספקטיבה רעננה על עולם העבודה החדש, תפקידם של המנהלים הגברים והנשים כאחד בעידוד נשים אחרות לשאוף גבוה ולהצליח.

הסדנה מעוררת שאלות רבות ונקודות למחשבה ומשלבת אלמנטים של מחקרים והרצאה פרונטליים יחד עם סימולציות, דוגמאות ומקרי בוחן אקטיביים עם המשתתפות.

לאחר שפגשה והרצתה בפני יותר מ 350 נשים בשנת 2017-2018 בנושא העצמה נשית והצלחה בקריירה נשית, רבקה מעבירה סדנאות בארגונים גלובליים על מנת להעלות את נושא המגדר לסדר היום ואת המודעות לו בארגון, הן מצד הנשים והן מצד הגברים.

כל חברה שתרצה להוביל היום ומחר, תצטרך להכניס לשורותיה יותר נשים ויותר נשים לדרגות הנהלה ומקבלי החלטות. ידוע שהתוצאות העסקיות בחברות עם נשים הרבה יותר גבוהות ב- 15% סטטיסטית וכן התשואה לבעלי המניות מחברה אחת בלבד בדירקטוריון ב- 26% . כמו כן, נשים לוקחות פחות סיכונים, מקבלות החלטות שקולות יותר ומעודדות יותר גיוון בסגנון יותר אכפתי וקריאייטיבי. ממחקר של מקינזי עולה כי הרווח המשוער משילובן של נשים בתעשייה הוא של 2 מיליארד דולר במערב אירופה בלבד ובחברות הטכנולוגיה המצב עוד יותר חמור ואחוז הנשים נמוך אף יותר.

רבקה מביאה סדנה אחרת ושיח שונה על נשים בארגונים. הזווית הבלתי מתחסדת ובלתי מתנצלת להצלחה הנשית, לערך העסקי העצום של נשים, לזכויותיהן אך גם לחובותיהן בארגון וליכולת הפנימית של כל אחת לקבוע לעצמה מטרות ולהשיגן.

 

המסר העיקרי של הסדנה

עידוד נשים לנהל את הקריירה שלהן ולקחת פיקוד על החיים שלהן ברמה האישית וברמת הקריירה, להגדיר לעצמן יעדים ולהשיגם.

כמה מילים על המרצה

רבקה קהת היא יזמית, יועצת אסטרטגיה וחדשנות, מומחית בשיווק גלובלי, מרצה ומנטורית בסטארטאפים.

כיום, מנכ"לית חברת יוניקורפ. בין לקוחותיה נמנות חברות גדולות ומובילות מתחומי הטכנולוגיה, התקשרות, התעשיה הביטחונית, משרדי ממשלה, גיימינג, בנקאות, מדיה דיגיטלית ועוד. כמו כן, רבקה מרצה ומעבירה הדרכות וסדנאות בקורסי פיקוד בכירים, קורסי ניהול ומוסדות אקדמאיים שונים.

בעבר רבקה כיהנה במספר תפקידים בכירים כגון: סמנכ"ל לקוחות מקומיים google ישראל, בשוק המקומי מול החברות המובילות במשק, חברות המדיה והפרסום.
בנק הפועלים הייתה לראש מטה החטיבה הקמעונאית, מובילת האסטרטגיה, השיווק, התכנון הפיננסי וחדר המבצעים ע"פ ביג דאטה של הבנק
P&G כיהנה במגוון תפקידים בכירים בארץ ובעולם, משנה למנכ"ל של ישראל, קפריסין ומלטה. סמנכ"ל שיווק, אסטרטגיה ומכירות בארץ ובעולם.
כמן כן, רבקה נבחרה בין "40 הצעירים המבטיחים מתחת לגיל 40" של מגזין דה מרקר.

למידע נוסף על רבקה קהת

הזמנת הרצאה

* שדות מסומנים בכוכבית הינם שדות חובה


קראתי ויש אישור לתנאים

גלריית תמונות של רבקה קהת

גלריית וידאו של רבקה קהת

  1. הרצאות וסדנאות
  2. העצמה נשית
שינוי גודל גופנים
ניגודיות