עומר ברק ורענן שקד

כמה מילים על המרצה

עומר ברק

סופר יוצר עיתונאי ותסריטאי. שימש ככתב בעיתונים ומגזינים רבים בארץ וכתבותיו פורסמו בין היתר ב״בלייזר״, ״7 ימים״, ״7 לילות״, ״המוסף לשבת״, ״24 שעות״, ״רייטינג״, ״עכבר העיר״ וכן במדור הספורט של ״ידיעות אחרונות״.

בפברואר 2017 הוציא לאור את רומן הביכורים "לחוץ חתונה" בהוצאת מודן אשר זכויות העיבוד לטלוויזיה וההסרטה נרכשו עוד טרם יצא לאור והספר נכנס במהרה לרשימת רבי המכר.

בימים אלו הוא מנחה סדנאות כתיבה ומשמש ככתב ״7 ימים״ ובעל טור אישי "משתדרג" בידיעות אחרונות.

רענן שקד

רענן הינו עורך, עיתונאי, תסריטאי וסופר ישראלי. שימש עורך מוסף "24 שעות" של ידיעות אחרונות, מבקר טלוויזיה וכיום הוא כותב ראשי ובעל טור במוספים "7 ימים" ו- "7 לילות", מפרסם כתבות מגזין בכל מדורי העיתון ומנחה הסדנא וסדנת ההמשך "לכתוב את עצמי". רענן התמחה בכתבות מגזין ארוכות, בראיונות ובכתיבה אישית שנונה ולא שגרתית. רענן השלים תואר שני בניו יורק, שימש שליח "מעריב" בעיר ועבד גם ברשת CNN, בטרם חזר לישראל והצטרף לצוות ההקמה של אתר Ynet מבית ידיעות אחרונות. לאחר שהאתר עלה לאוויר, הקים וערך שקד את אשכול התרבות של האתר, ומשם המשיך לעיתון-האם עצמו. מלבד עיתונות, שקד פירסם שלושה ספרים ("החלום האמריקאי: מדריך למשתמש", "ועכשיו להתחתן", "תגיד אבא"), יצר את סדרת הטלוויזיה "בלתי הפיך", והוא מגיש בגל"צ מדי שבוע את "המילה האחרונה".

 


גלריית תמונות של עומר ברק ורענן שקד

שינוי גודל גופנים
ניגודיות