רן גבריאלי

כמה מילים על המרצה

רן גבריאלי, כותב, דובר קבוע בתכניות טלוויזיה ומרצה מבוקש על מגדר, מיניות ושוויון. מקים ארגון חינוך בארה"ב- ELSE  FOUNDATION

רן בוגר תואר ראשון בהצטיינות בלימודי נשים ומגדר ואמנות התיאטרון באונ' תל אביב ותואר שני בלימודי מגדר מאוניברסיטת תל אביב.

גבריאלי פרסם מאמרים ב"ליברסיון" הצרפתי, בירחון האקדמי לענייני נשים בהודו, בפלטפורמות שונות בארה"ב, באירופה ובישראל כמובן.

רן מעביר בעשור האחרון הרצאות בחברות ובארגונים, בצה"ל, באקדמיה ובמערכת החינוך,  לרבות הכשרות הורים, צוותי חינוך והטמעות של "אופק חדש" בתחום חינוך מיני ומגדרי.

החל מ 2014 רן מרצה בכל העולם, בין היתר 3 הרצאות באוניברסיטת הרווארד, הן בבית הספר למשפטים והן בבית הספר הגבוה לחינוך. הרצאתו ב TEDx על השפעות הפורנוגרפיה וחינוך מיני עכשווי, צברה מעל ל 18 מיליון צפיות והינה ההרצאה המובילה בפער עולמי ניכר בתחום.

נקודה של אמונה

אם אתה אומר אמת כשאתה מאמין בה – תבוא בבוטות, בישירות ובלי להתחנף

משהו אחד שלא יודעים עליי

אני כל כך מחובר לשינוי התפיסה האבהית שכשביתי הגדולה שמה לי לק בציפורנים ומיותר לציין שכל ציפורן בצבע שונה, אני לא מסיר את זה אפילו לא לפגישות עסקיות (והיא עוקבת…).

אני לא מכניס את "הלו קיטי" הביתה, שם המשפחה של ביתי הוא שם המשפחה של אמא שלה ואני מלמד אותה שהיא לא רק קטנה וחמודה, אלא כל מה שהיא רוצה להיות.


תגובות והמלצות

מובילות התא לשיוויון מגדרי מכללת תל חי

"ההרצאה של רן גבריאלי במכללת תל חי הייתה עבורנו מקור כוח והשראה לגבר שלוקח..." להמלצה המלאה

גלריית וידאו של רן גבריאלי

שינוי גודל גופנים
ניגודיות