מיכל זיסו

כמה מילים על המרצה

מיכל זיסו, מייסדת של ZISO, משרד אדריכלות אשר משלב חדשנות ושוויון מגדרי וכן של Mars is More, פלטפורמה העתידה להנגיש את עולם החלל ולנתח צרכים מרחביים של אוכלוסיות מגוונות תוך עידוד שיתוף רעיונות. 

מיכל היא אדריכלית ורעיונאית בעלת חזון עם ניסיון מקצועי של קרוב לעשור בישראל ובניו יורק, המתמחה בתכנון מגדלים ופרוייקטי התחדשות עירונית. כאקטיביסטית ומקדמת שוויון וכמטיילת נלהבת, מיכל שואבת השראה מתרבויות, מגוון אנושי והדרכים בהן אנשים משתמשים בחלל על כדור הארץ ומעבר לו. היא שואפת ליצירת סביבה בנויה המתאימה למגוון משתמשיה ומאפשרת פונקציונליות ואיכות חיים, יצירת שינוי חיובי באופן בו נשים חווות את הסביבה וכן לאתגר את הסטטוס קוו של תפקידים מבוססי מגדר בחברה. 

מיכל היא דוברת TEDx ומרצה בפורומים שונים ובאוניברסיטאות, בין היתר ב-Jolt בית הספר של העולם החדש בתחומי החדשנות והחשיבה היצירתית, וכן תכנון ואדריכלות המונעים משוויון.  

מלבד העבודה השוטפת במשרד האדריכלות ובמיזם החברתי, בימים אלה מיכל עובדת עם הטכניון לקידום שוויון מגדרי בתכנית מתאר לישראל לעוד 30 שנה – ישראל 100 וכן פועלת באופן יומיומי להעלאת המודעות לנושא השוויון המגדרי ולתרומה בדרכים שונות דרך ארגונים בינלאומיים כמו Global Citizen, UN SDG Action, change.org, EqualityNow.

נקודה של אמונה

.Only those who attempt the absurd can achieve the impossible” – Albert Einstein"

משהו אחד שלא יודעים עליי

למדתי לבשל עוד מהבית אבל כישורי הגיעו לרמות חדשות כשגרתי באיטליה ולמדתי שהכנת כל ארוחה טובה מתחילה בפתיחת בקבוק יין.


גלריית תמונות של מיכל זיסו

גלריית וידאו של מיכל זיסו

צילום: לירון כהן אביב

שינוי גודל גופנים
ניגודיות