ד"ר רוית אורן

כמה מילים על המרצה

ד"ר רוית אורן מומחית למנהיגות ארגונית עם התמחות ייחודית בניהול טאלנטים, מערכות תגמולים, הערכת ביצועים ויצירת שורות רווח ארגוניות גבוהות. ב-18 השנים האחרונות היא מילאה שורה של תפקידי מפתח בכירים בתחום ההון האנושי בחברות תעשייתיות גדולות. היא שותפה מייסדת ומנכ״לית של WalkStock – מודל מאומת ופלטפורמה טכנולוגית מבוססת בינה מלאכותית לחישוב הערך האמיתי של ההון האנושי בארגונים.
ד"ר אורן היא יועצת אסטרטגית לחברות ולמנהלים בזירה המקומית והבינלאומית. היא מכהנת כדירקטורית ויו"ר ועדת מאזן וביקורת בקבוצת פלסטו קרגל, נציגת ציבור מעסיקים ומגשרת עסקית בבית הדין לעבודה.

ד"ר אורן מחזיקה בתואר Ph.D מאוניברסיטת חיפה. עבודת הדוקטורט שלה עוסקת בקשר שבין מנהיגות ארגונית לניהול ביצועים. היא מרצה אקדמית מבוקשת בתכניות לתארים מתקדמים בטכניון, באוניברסיטת חיפה ובמכללה האקדמית עמק יזרעאל, ומרצה בכנסים מקצועיים ובארגונים בישראל ובעולם. מאמריה רואים אור בעיתונות הכלכלית ובכתבי עת מדעיים בארץ ובחו"ל.

השילוב הייחודי בין ניסיונה המקצועי העשיר, הידע המחקרי שצברה וחשיבתה היזמית, מזמן ללקוחותיה גישה חדשנית ורלוונטית לצד חשיבה אסטרטגית מקורית, תקפה וארוכת-טווח, שביחד מניבות צמיחה ארגונית משמעותית ובריאה. כל אלה מציבים את ד"ר אורן בחוד החנית של תחום המנהיגות הארגונית בישראל.

נקודה של אמונה

אני מאמינה בלהציב רף גבוה לחלומות, ולפעול תוך כדי לקיחת סיכונים והיענות לאתגרים על-מנת לפרוץ דרך ולממש את מלוא הפוטנציאל שלנו.
אני פועלת על-מנת שארגונים ישכילו להבין את הקשר ההדוק בין עובדים מוכשרים להצלחת הארגון, ידעו לכמת את ערכם ואת תרומתם בהיבט פיננסי ויקימו מנגנון לחיבור פעילויות משאבי אנוש למימוש האסטרטגיה הארגונית. על הנהלת הארגון לפתח שיטות לחישוב ומיקסום התשואה על ההשקעה בהון האנושי.


תגובות והמלצות

דליה גלר מזכירה ראשית - בית הדין לעבודה בנצרת

"ההרצאה הייתה משמעותית, מעניינת ומעוררת מחשבה. התרגיל החוויתי סחף את כולנו וגרם לנו להביט..." להמלצה המלאה

גד בלזר סמנכ"ל משאבי אנוש, הבונים

"התרשמתי מאוד מהרמה המקצועית הגבוהה של ההרצאות, חדשנות והרעיונות המקוריים ומהפרזנטציה, ממליץ בחום." להמלצה המלאה

אלירן קוזליק יו"ר ועד טבע

""פיצחת את הדרך הנכונה לניהול משאבי אנוש בשיתוף ועד עובדים ושמירה על מערכת יחסי..." להמלצה המלאה

גלריית תמונות של ד"ר רוית אורן

גלריית וידאו של ד"ר רוית אורן

צילום: גיל נחושתן

שינוי גודל גופנים
ניגודיות