fbpx

7 פסגות להצלחה

דניאל וולפסון


ניהול ומנהיגות

הרצאות אונליין

מוטיבציה והשראה

60 דקות

עברית, אנגלית, רוסית

ללא הגבלה

תיאור ההרצאה

כולם רוצים להצליח. כולם רוצים להיות מספר אחד. האם כולם מוכנים להשקיע את העבודה הקשה הנדרשת? כי הדרך לפסגה אינה קלה.

בטיפוס הרים ניצבה דניאל מול אתגרים הנתונים לשינויים בלתי צפויים, מול חוסר וודאות ונסיבות שלא תלויות רק בי. הטיפוס דרש ממנה להיות מוכנה ודרוכה, ממש כמו חייל בדרכו למשימה חשובה.

כולנו מחפשים תהילה, חולמים לעמוד על פסגת ההר, להיות ראשונים ולהרגיש שאנחנו בלתי מנוצחים.

האינסטינקט המשותף למטפסי הרים, מנכ"לים ויזמים הוא יצר ההרפתקה! הדחף לקחת סיכונים, להגיע לפסגה, להיות מספר 1.

יזמים, מנכ"לים בכירים, מנהלים בחברות, ראשי צוותים וגם מטפסי הרים חווים אתגרים לא פשוטים כאשר שואפים להשיג את מטרתם. בין אם השאיפה להגיע לפסגת ההר או לעשות אקזיט של מיליוני דולרים – הדחף לצאת למקומות נועזים שאחרים חוששים ומפחדים להיכנס.
בחברות הייטק, בחברות קטנות וגם גדולות, אי וודאות הוא המצב הקיים. אותה אי וודאות מלווה את דניאל במסעות הטיפוס. החכמה היא ללמוד לפרוץ דרך זו, לדעת ללכת על הסיכונים הקטנים ולשהות באי וודאות. דרך שיטת "לתפור את ההר" – צעד אחר צעד (ולפעמים גם נדרש מאיתנו לצעוד צעד אחורה) על מנת להגיע קדימה, גבוה יותר , להגיע לפסגה ולהיות מספר 1.

דרך ניסיונה האישי כעורכת דין ומטפסת הרים ולצד התמודדויות למול רגעי משבר וחוסר וודאות פיתחה דניאל חוסן מנטלי ו'שריר אומץ' שחידדו את האינסטינקטים שלה וסייעו לה להצליח ולהגיע לפסגה. בהרצאה תשתף את הכלים והאמצעים שתרמו לה להגשמת מטרותיה. מאיפה מתחילים, איך בונים חזון, איזה יעדים נציב בדרך וכיצד נגשים אותם.

 

המסר העיקרי של ההרצאה

תכנית טיפוס היא סוג של תכנית עסקית.
אנחנו לא יכולים לראות את הפסגה, להגיע לנקודת היציאה, ולהתחיל ללכת ולקוות לטוב.
חייבים ללמוד את השטח, להכין תוכניות, להבין מה יכול להשתבש, להתמודד עם אתגרים וכישלונות, וכשצריך – לדעת לקחת צעד אחורה, לחזור לנקודת ההתחלה על מנת לעלות, להגיע לפסגה ולהיות מספר 1.

כמה מילים על המרצה

דניאל וולפסון, עו"ד, קרייריסטית בעלת משרד עורכי דין, אם יחידנית ומטפסת הרים. בעלת תואר ראשון במנהל עסקים, ותואר ראשון ושני במשפטים.

דניאל וולפסון היא לכאורה אישה "רגילה", אלא שלא. דניאל היא הכל חוץ מרגילה.
היא האישה הישראלית הראשונה והיחידה שהגיעה לפסגת האוורסט והניפה עליה את דגל ישראל.

סיפורה של דניאל מתחיל בברית המועצות בתקופות הזעם הקשות מאחורי מסך הברזל במלחמה הקרה. ממשיך לקריירה משגשגת במקצוע תובעני לצד גידול ילדיה כאם חד הורית ולתאונה הרסנית ששינתה את חייה מקצה לקצה.

דניאל גילתה את תשוקתה ואהבתה לטיפוס הרים לפני כעשור, לאחר שעברה תאונת סקי קשה שיצאה ממנה בנס. על אף שהרופאים לא האמינו שהיא תחזור ללכת, דניאל ידעה שהיא "עוד תכבוש את האוורסט".
אמנם באותו רגע זו הייתה מטאפורה בלבד, אבל עם הזמן החלום הפך למציאות ומאז היא מטפסת על הפסגות הגבוהות והמאתגרות ביותר על פני כדור הארץ.

היא טיפסה לפסגות ההרים הגבוהות בעולם כולל פסגת האוורסט, הר וינסון באנטארקטיקה , הר דנאלי באלסקה, הר לוהטצה בנפאל, הר אלברוס ברוסיה, הר אקונקגווה בדרום אמריקה ועוד מסעות רבים, מאתגרים ולא פשוטים ברחבי העולם.

דניאל משלבת בין עיסוקה המקצועי בתחום עריכת דין ובין הדחף לגלות אתגרים חדשים בעולם. היא מאמינה שמסעות הטיפוס או הטרקים ברחבי העולם מאפשרים לנו לצאת מאזור הנוחות, לחוות חוויה אתגרית, להכיר תרבות אחרת , לטעום אוכל אחר וכמובן לפגוש חברים חדשים שהופכים להיות המשפחה שלנו.

למידע נוסף על דניאל וולפסון

  הזמנת הרצאה

  * שדות מסומנים בכוכבית הינם שדות חובה


  קראתי ויש אישור לתנאים  הרצאות / סדנאות נוספות של דניאל וולפסון

  גלריית תמונות של דניאל וולפסון

  גלריית וידאו של דניאל וולפסון

  צילום: אבישג שאר-ישוב