תכנית הוקרה ארגונית ככלי לשיפור ביצועים

ד"ר רוית אורן

מוטיבציה והשראה

כלכלה וחדשנות

תקשורת עיתונות וספרות

ניהול מנהיגות ויזמות

שעה

עברית, אנגלית

ללא הגבלה

תיאור ההרצאה

במרבית הארגונים תכנית הנעת עובדים נשענת על תמריצים ובונוסים, המבוססים על תפיסת המוטיבציה החיצונית לפיה עובד מונע מתגמול וככל שירוויח יותר כך יהיה שבע רצון ובעל מוטיבציה גבוהה יותר.

תכנית הוקרה מבוססת על כך שכבוד והערכה עשויים להיות מניעים חשובים לא פחות מתמריצים ובונוסים. עובד שזכה לכבוד והערכה, ישאף לעמוד בציפיות לאורך זמן. על פי מחקרים כשהעובד מרגיש כי המעסיק מכיר בו, מכבד אותו, ומעריך את תרומתו לארגון, הן הדימוי העצמי שלו והן המוטיבציה שלו לפעול מתחזקים.

המסר העיקרי של ההרצאה

ההרצאה סוקרת את ההוקרה הארגונית ככלי ניהולי להעצמה, את סוגי ההוקרה ארגונית, ודנה בשאלה האם ההוקרה הארגונית משיגה את מטרותיה.

כמה מילים על המרצה

ד"ר רוית אורן מומחית למנהיגות ארגונית עם התמחות ייחודית בניהול טאלנטים, מערכות תגמולים, הערכת ביצועים ויצירת שורות רווח ארגוניות גבוהות. ב-23 השנים האחרונות היא מילאה שורה של תפקידי מפתח בכירים בתחום ההון האנושי בחברות תעשייתיות גדולות. היא שותפה מייסדת ומנכ״לית של WalkStock – מודל מאומת ופלטפורמה טכנולוגית מבוססת בינה מלאכותית לחישוב הערך האמיתי של ההון האנושי בארגונים.
ד"ר אורן היא יועצת אסטרטגית לחברות ולמנהלים בזירה המקומית והבינלאומית. היא מכהנת כדירקטורית ויו"ר ועדת מאזן וביקורת בקבוצת פלסטו קרגל, נציגת ציבור מעסיקים ומגשרת עסקית בבית הדין לעבודה.

ד"ר אורן מחזיקה בתואר Ph.D מאוניברסיטת חיפה. עבודת הדוקטורט שלה עוסקת בקשר שבין מנהיגות ארגונית לניהול ביצועים. היא מרצה אקדמית מבוקשת בתכניות לתארים מתקדמים בטכניון, באוניברסיטת חיפה ובמכללה האקדמית עמק יזרעאל, ומרצה בכנסים מקצועיים ובארגונים בישראל ובעולם. מאמריה רואים אור בעיתונות הכלכלית ובכתבי עת מדעיים בארץ ובחו"ל.

השילוב הייחודי בין ניסיונה המקצועי העשיר, הידע המחקרי שצברה וחשיבתה היזמית, מזמן ללקוחותיה גישה חדשנית ורלוונטית לצד חשיבה אסטרטגית מקורית, תקפה וארוכת-טווח, שביחד מניבות צמיחה ארגונית משמעותית ובריאה. כל אלה מציבים את ד"ר אורן בחוד החנית של תחום המנהיגות הארגונית בישראל.

למידע נוסף על ד"ר רוית אורן

הזמנת הרצאה

* שדות מסומנים בכוכבית הינם שדות חובה


קראתי ויש אישור לתנאים

גלריית תמונות של ד"ר רוית אורן

שינוי גודל גופנים
ניגודיות