על פיתוח מנהיגות, הנעת עובדים ומה שביניהם

ד"ר רוית אורן

שיווק מכירות והצגה עצמית

מוטיבציה והשראה

ניהול מנהיגות ויזמות

שעה

עברית, אנגלית

ללא הגבלה

תיאור ההרצאה

כולם מדברים על מנהיגות, או על העדרה, אך הניסיון להגדיר מנהיגות מותיר את רובנו מעט מבולבלים ומאותגרים. ברנארד באס, מגדולי חוקרי המנהיגות, טען ש"מספר ההגדרות השונות למנהיגות הוא רב כמעט כמו מספר האנשים שניסו להגדירה". אז מה הופך מנהיגים לכאלה? מהי מלאכת האיזון היומיומית הנדרשת ממנהלים? ואיך נבדלת מנהיגות מסמכות? באמצעות דוגמאות מעשיות ההרצאה בוחנת מהם שמונת הקווים המנחים לדמותם של מנהלים אידיאלים ודנה במספר גורמים וכלים התורמים להצלחת מנהלים. הסדנה המעמיקה כוללת גם התנסויות מעשיות של המשתתפים, המותאמות לארגון ולצרכיו.

המסר העיקרי של ההרצאה

Leadership is about vision and responsibility, not power. Seth Berkley

You don't lead by hitting people over the head – that's assault, not leadership. Dwight D. Eisenhower

 

כמה מילים על המרצה

ד"ר רוית אורן מומחית למנהיגות ארגונית עם התמחות ייחודית בניהול טאלנטים, מערכות תגמולים, הערכת ביצועים ויצירת שורות רווח ארגוניות גבוהות. ב-23 השנים האחרונות היא מילאה שורה של תפקידי מפתח בכירים בתחום ההון האנושי בחברות תעשייתיות גדולות. היא שותפה מייסדת ומנכ״לית של WalkStock – מודל מאומת ופלטפורמה טכנולוגית מבוססת בינה מלאכותית לחישוב הערך האמיתי של ההון האנושי בארגונים.
ד"ר אורן היא יועצת אסטרטגית לחברות ולמנהלים בזירה המקומית והבינלאומית. היא מכהנת כדירקטורית ויו"ר ועדת מאזן וביקורת בקבוצת פלסטו קרגל, נציגת ציבור מעסיקים ומגשרת עסקית בבית הדין לעבודה.

ד"ר אורן מחזיקה בתואר Ph.D מאוניברסיטת חיפה. עבודת הדוקטורט שלה עוסקת בקשר שבין מנהיגות ארגונית לניהול ביצועים. היא מרצה אקדמית מבוקשת בתכניות לתארים מתקדמים בטכניון, באוניברסיטת חיפה ובמכללה האקדמית עמק יזרעאל, ומרצה בכנסים מקצועיים ובארגונים בישראל ובעולם. מאמריה רואים אור בעיתונות הכלכלית ובכתבי עת מדעיים בארץ ובחו"ל.

השילוב הייחודי בין ניסיונה המקצועי העשיר, הידע המחקרי שצברה וחשיבתה היזמית, מזמן ללקוחותיה גישה חדשנית ורלוונטית לצד חשיבה אסטרטגית מקורית, תקפה וארוכת-טווח, שביחד מניבות צמיחה ארגונית משמעותית ובריאה. כל אלה מציבים את ד"ר אורן בחוד החנית של תחום המנהיגות הארגונית בישראל.

למידע נוסף על ד"ר רוית אורן

הזמנת הרצאה

* שדות מסומנים בכוכבית הינם שדות חובה


קראתי ויש אישור לתנאים

גלריית תמונות של ד"ר רוית אורן

שינוי גודל גופנים
ניגודיות