fbpx

עולם העבודה העתידי כבר כאן

ההרצאה של נירית כהן


ניהול ומנהיגות

הרצאות אונליין

מוטיבציה והשראה

הרצאות ליום האישה

חדשנות ובינה מלאכותית

60 דקות

עברית, אנגלית

ללא הגבלה

תיאור ההרצאה

בהרצאה מעוררת מחשבה נירית מתמקדת במגמות המפרקות בעידן הזה את עולם העבודה ובוחנת את השאלות העולות מהשתנות הצורך בפרנסה, מהשינויים בהגדרות של עבודה, ממהלכי הקריירה והמקצועות המשתנים ואפילו בתפקיד של מקום העבודה הפיזי.

מה יקרה בעולם בו אולי לא נצטרך להתפרנס?

איך נראה ענן העבודה ואיך משתמשים ארגונים בצורות העבודה החדשות?

אילו השלכות יש לשינוי במסלול הקריירה על למידה, עבודה ופנאי

ומה הדבר הבא?

כי העתיד בידיים שלנו וכדאי שנהיה מוכנים. בכל רמה.

בהרצאה זו נצא אל מחוץ לגבולות הזמן והמקום כדי להתבונן לעומק במגמות ובשינויים העוברים על עולמינו ומפרקים את עולם העבודה ונבדוק איך הם מגדירים מחדש פרנסה, עבודה, עובדים ואפילו מקומות עבודה. ולאורך כל הדרך, נבחן את ההשלכות ונתמקד בנושא ההרצאה שנבחר על פי הקהל והמטרות.

המסר העיקרי של ההרצאה

יש לצאת מגבולות המוכר והידוע אל מרחב האפשרויות העומדות בפניכם ובפני הארגון שלכם
לעורר הסתכלות ארוכת טווח שתיתן השראה לחשיבה על העתיד שלכם לצד חשיבה מחוץ לקופסה כהכנה לדיון אסטרטגי.

כמה מילים על המרצה

נירית מובילה שיח חדשני על עולם העבודה העתידי והאסטרטגיות הדרושות לאנשים וקריירות, למנהלים וארגונים וגם בממד הלאומי של כלכלה, חברה וחינוך. 

לנירית מעל 25 שנות ניסיון בכספים, משאבי אנוש, מיזוגים ורכישות, בישראל, אירופה, ארה"ב ובאחריות גלובלית. נירית כיהנה במשך עשור כסמנכ"ל משאבי אנוש של אינטל ישראל וניהלה שנים ארוכות מגוון תפקידים גלובליים במשאבי אנוש העולמי של אינטל בתחומי יעוץ אסטרטגי, שכר ותגמולים, מערכות מידע גלובליות וכן מספר רב של עסקאות גדולות בתחום המיזוגים ורכישות. במהלך כל שנות עבודתה נירית עוזרת למנהלים וארגונים לדחוף את גבולות המקובל והאפשרי על פני כל מעגל החיים של אנשים בארגון. בעשור האחרון, בנוסף לתפקידיה השונים כדירקטור משאבי אנוש באינטל העולמית, נירית יזמה והובילה מספר כנסים בינלאומיים ומקומיים בנושא עולם העבודה העתידי ופרסמה בנושא זה מאמר משותף עם פרופ' דוד פסיג על שימוש בשיח המונים ככלי בארגון וכן נייר עמדה רשמי של אינטל על עתיד עולם עבודת הידע.

 נירית היא כיום מרצה ויועצת מבוקשת בקרב כל המגזרים במשק. בהרצאות, ליווי אישי, סדנאות קריירה ומנהלים, יעוץ ופיתוח תכניות אסטרטגיות להנהלות בכירות, נירית עוזרת לאנשים, מנהלים וארגונים וגם מוסדות כלכלה, חברה וחינוך להבין את השלכות השינויים ולפתח אסטרטגיות לעולם החדש.

הרצאותיה של נירית מאירות את השינויים העוברים על עולמינו ומרחיבות את המבט על ההשלכות של שינויים אלה על עולם העבודה. השלכות אלה נוגעות לאנשים וקריירות; על ארגונים, מנהלים ותרבות וגם על מערכות ציבוריות העוסקות בחינוך, השכלה, מדיניות ויחסי עבודה. בכל המרחב הזה, מפגש עם נירית מכין את הקרקע לשיח אחר על העולם בו אנחנו חיים ועובדים.

הבלוג הפופולרי שלה בנושא עולם העבודה העתידי מופיע כבר שנים כטור קבוע כל יום רביעי גם בעמודי החדשות של העיתון גלובס ומנתח את המגמות והשפעתן על האסטרטגיות הנדרשות לארגונים, מנהלים וקריירות.

למידע נוסף על נירית כהן

  הזמנת הרצאה

  * שדות מסומנים בכוכבית הינם שדות חובה


  קראתי ויש אישור לתנאים  תגובות והמלצות

  עמית אוברקוביץ סמנ"ל משאבי אנוש וארגון, חברת החשמל לישראל

  כחלק מייזום פעילויות בתחום פיתוח מנהלים בכירים בחברת החשמל, הוזמנה גב' נירית כהן להרצאה..." להמלצה המלאה

  גלריית תמונות של נירית כהן

  גלריית וידאו של נירית כהן