ספרו לי על זה

מיקה אלמוג

שיווק מכירות והצגה עצמית

מוטיבציה והשראה

תקשורת עיתונות וספרות

תרבות

שעה

עברית, אנגלית

ללא הגבלה

תיאור ההרצאה

אז יש לך רעיון נפלא, ועכשיו הגיע הזמן למצוא את הדרך הנכונה לדבר עליו. את/ה יודע/ת שיש לך משהו חשוב ומעניין לומר, אבל כשמתקרב רגע האמת – הבלאגן חוגג והחרדה מצטרפת למסיבה. מאיפה להתחיל? כמה לפרט? איך להפריד עיקר מטפל כדי לא לאבד את הקשב של מי שמולי? ואם כבר מדברים על מי שמולי – איך להתמודד עם הדבר המבעית הזה שנקרא קהל? למיקה יש נסיון של שנים בפיתוח והצגת רעיונות, משני צידי המתרס – כמי שמציגה את הרעיון וגם כמי שרעיונות מוצגים בפניה (כאחראית תוכן מתוסרט במחלקת הפיתוח של זכיינית ערוץ 2, "רשת", כמנהלת מחלקת התוכן של "ארמוזה פורמטס"– שם פיתחה ומכרה פורמטים לשוק הבינלאומי, וגם כיוצרת עצמאית).בהרצאה כיפית, יסודית ופוקחת עיניים, מיקה מפרקת לגורמים את כל מה שהופך הרצאה, פרזנטציה, פיץ' או נאום לאפקטיביים ומוצלחים – מבחינת המציג/ה והקהל כאחד. ההרצאה עונה על שאלות כמו:

  • איך מתרגמים מתח להתרגשות?
  • מה ההבדל בין עמידה מול קהל לתקשורת עם קהל?
  • איך עובד עקרון Set It Up, Build It Up, Pay It Off ?
  • מה ההבדל בין כניסה לפתיח? מהם תהליכים מעגליים ואיך הם יכולים לשרת הצגת רעיון?
  • איך מייצרים נכונות להקשיב?
  • איך כדאי להשתמש בכלים כמו קשר עין, תנועה, קצב, הבטחות, הפתעות – ואפילו הומור (גם לאנשים לא מצחיקים!…)

משפט מנצח

הרעיון שלכןם הוא גרעין, ואתןם הגנן – התהליך הוא כלי העבודה שיאפשר לכם לפרוח

המסר העיקרי של ההרצאה

זה לא בשמיים – יש כלים פשוטים ויעילים שיאפשרו לרעיון שלכם לקבל את הבמה שמגיעה לו, ואפילו תוכלו להינות מהתהליך והתוצאה.

כמה מילים על המרצה

מיקה אלמוג היא עיתונאית, סופרת, עורכת תוכן ושחקנית.

במשך שנים מיקה הייתה בעלת טור אישי ב"שבעה ימים" של ידיעות אחרונות בו היא פירסמה, בין היתר, את טורי הוואטסאפ הפופולאריים שלה, הכוללים את הלהיט "גן פשוש". בנוסף היא מפרסמת בידיעות אחרונות גם טורי דעה וכתבות בנושאי חברה, מגדר ופוליטיקה, וכתבה גם את הטור ההומוריסטי "בחני את עצמך" במוסף "זמנים מודרניים".
בשנים 2012-2015 הייתה בעלת טור אישי ב"מוסף הארץ", שם פרסמה בין השאר למעלה מ120 סיפורים קצרים. באותן שנים שימשה גם עורכת ראשית ואחת הכותבות של המדור הסאטירי של עיתון הארץ "באנה באנה – נשים מתפרעות על עמוד", שעסק מידי שבוע בענייני היום הבוערים בעודו מקדם גם אג'נדה פמיניסטית והתגאה במערכת על טהרת המין הנשי (והמצחיק!).
לאחרונה ראה אור ספר הביכורים שלה, "ציפייה", בהוצאת כנרת זמורה ביתן, שזכה להצלחה רבה ולשבחים מעמוז עוז, דוד גרוסמן, א.ב. יהושוע, יהודית קצרי, אשכול נבו ועוד.
לפני כן עסקה מיקה במשך כעשור בעשייה טלוויזיונית וערכה שורה ארוכה של תכניות טלוויזיה מהשורה הראשונה ("ארץ נהדרת", "משחק מכור", "קצרים", "לצחוק או למות" עם גורי אלפי, ועוד).
במשך שנתיים הייתה מיקה אחראית על תכניות תוכן מתוסרט במחלקת הפיתוח של "רשת" בערוץ 2. כמו כן הקימה וניהלה את מחלקת התוכן של "ארמוזה פורמטס", שם הייתה אחראית לפיתוח ומכירה של פורמטים ישראליים שנמכרו לעשרות מדינות בעולם.
מיקה לימדה פיתוח תוכן בבית הספר לקולנוע "סם שפיגל" וכתיבה ב"סדנאות הבית" של אשכול נבו ואורית גידלי.
כשחקנית מופיעה מיקה בתפקיד הסוכנת של יהודה לוי בסדרה "איש חשוב מאוד" (שעונתה השנייה צפויה לעלות לאוויר באוקטובר 2018), בסדרה "להיות אתה" ועוד.
בוגרת מצטיינת של אוניברסיטת NYU שם למדה כתיבה ומשחק, ושל אוניברסיטת UCLA שם למדה קולנוע.

למידע נוסף על מיקה אלמוג

הזמנת הרצאה

* שדות מסומנים בכוכבית הינם שדות חובה


קראתי ויש אישור לתנאים

תגובות והמלצות

מירב אזולאי מנהלת מרכז מעברים כרמל מנשה

אירחנו את מיקה אלמוג בכנס "מכריזות עצמאות" - כנס נשים ועסקים. מיקה (הנהדרת, יש..." להמלצה המלאה

גלריית תמונות של מיקה אלמוג

גלריית וידאו של מיקה אלמוג

שינוי גודל גופנים
ניגודיות