סיפורו של סוכן חשאי

ליאור אקרמן

ניהול ומנהיגות

תקשורת עיתונות וספרות

מדיני ובטחוני

שעה

עברית

ללא הגבלה

תיאור ההרצאה

הרצאה מרתקת ומשעשעת על פנטזיה מול מציאות. בהרצאתו ליאור יחשוף את חייו של איש המודיעין, ויתאר את התהליכים המרכזיים בחיי עובד שב"כ מהגיוס, דרך ההכשרה, עולם האיסוף והחקירות. מה באמת קורה בשטח, ואיך זה עובד?
בהרצאה ישולבו אירועים בולטים וחקירות דרמטיות בהם השתתף לאורך שרותו, כולל דילמות וגילויים מרתקים מהעולם החשאי.

המסר העיקרי של ההרצאה

כל מה שמותר לספר ורציתם לשאול ולדעת על החקירות המרתקות ביותר שידעה המדינה.

כמה מילים על המרצה

ליאור אקרמן, לשעבר סגן ראש אגף בשב"כ וראש לשכת ראש השב"כ. שימש בתפקידי שטח, ניהול ופיקוד, מבצעיים ומודיעיניים במגזר הערבי ובשטחים. הינו בוגר ישיבה שחזר בשאלה. יזם והקים את מערך הדוברות והתקשורת של הארגון ואת מערך קשרי החוץ שלו, היה מעורב במגעי השב"כ וממשלת ישראל, עם הפלסטינים, המצרים, הירדנים והממשל האמריקאי.  ליווה את התנהלות המדינה לאורך אירועי האינתיפאדה השנייה, היה מעורב בחקירות הדרמטיות ביותר שידעה המדינה, כולל חקירת רצח ראש הממשלה רבין ז"ל וחקירות נוספות, במפגשים הסודיים שהתנהלו לאורך השנים עם הממשל האמריקאי, הפלסטינים, המצרים ונוספים, בנה ופיתח את תורת העבודה של ארגוני הביטחון את מול התקשורת באופן שנלמד בהמשך גם ע"י דוברות צה"ל וארגונים נוספים בארץ ובעולם. מומחה בשפת הגוף ותקשורת בלתי מילולית.

היה בעלים ומנכ"ל של שתי חברות פרטיות, התמחה בייעוץ אסטרטגי לחברות וארגונים בתחומי הניהול והמנהיגות, משמש כפרשן בולט בתקשורת, לענייני טרור, ביטחון, ערבים ומודיעין.  בעל טור שבועי קבוע במספר עיתונים ואתרי אינטרנט. היה מעורב ועסק בכתיבת סדרות לטלוויזיה, שני ספריו, הראשון "הלנצח נאכל חרב?"  והשני "השליח", יצאו לאחרונה לאור. מעבר לתחום הביטחון, עוסק רבות בתחום השלטון והשינוי החברתי במדינה ומוביל בתקשורת קו פעולה נחוש להתמודדות עם אתגרי המדינה בשנים הבאות באמצעות תנועת "הדור בקצה המנהרה" בראשה עמד ובראש יוזמת הקמת "מועצת העם החדשה".   חבר המועצה הציבורית של ארגון "פתחון לב" וחבר הדירקטוריון וההנהלה המצומצמת של "הקרן לחקר הסרטן בישראל".

ליאור בוגר תואר ראשון (בהצטיינות) בתקשורת ומדעי המדינה ותואר שני (בהצטיינות) במשפטים כמו גם לימודי מנהל עסקים, מזרחנות ושפות שונות.

למידע נוסף על ליאור אקרמן

הזמנת הרצאה

* שדות מסומנים בכוכבית הינם שדות חובה


קראתי ויש אישור לתנאים

גלריית תמונות של ליאור אקרמן

גלריית וידאו של ליאור אקרמן

שינוי גודל גופנים
ניגודיות