ניהול מתוך אותנטיות

סלעית גרניט

שיווק מכירות והצגה עצמית

מוטיבציה והשראה

נשים ומגדר

כלכלה וחדשנות

ניהול מנהיגות ויזמות

60 דקות

עברית, אנגלית

ללא הגבלה

תיאור ההרצאה

ההרצאה מביאה את התפיסה השגויה של רבים מאתנו, כי על מנת להצליח בחיים ובמיוחד בקריירה ובעולם העסקי עלינו לשחק תפקיד ולהשתמש בכלים והתנהגויות שאינם בהכרח טבעיים לנו.

אני מתארת את התפיסה הזו ואת תוצאותיה הקשות מתוך סיפורי האישי כמנהלת בכירה בארגונים גדולים שחוותה התמוטטות, משבר ופירוק של זהויות ומסגרות. סיפור שדומה להמוני סיפורים אחרים (של נשים במיוחד אבל לא רק).

וגם מביאה את הפתרון והתרופה המונעת למצב הזה. פתרון של הצלחה מתוך החיבור לעצמנו. החיבור לאותנטיות

משפט מנצח

אם נכיר את מי שאנחנו באמת ונפעל מתוך חיבור מלא ואותנטי לעצמנו נוכל לא רק להצליח יותר אלא גם להיות מאושרים יותר.

המסר העיקרי של ההרצאה

הכי חשוב לי להעביר לכולם (ובמיוחד לכולן) שאנחנו חייבים לדבוק במי שאנחנו ולחיות בהלימה בכל תחומי החיים שלנו. אם לא נעשה את זה נשלם מחיר כבד.

כמה מילים על המרצה

גרניט, בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וסוציולוגיה מהאוניברסיטה העברית ותואר שני בפסיכולוגיה חברתית מאוניברסיטת בר אילן, שימשה עד היום במגוון תפקידי ניהול. סלעית  הייתה בין היתר מנהלת השיווק בחברת כרטיסי האשראי  Cal, מנהלת מכירות ושירות AIG והתמנתה לסמנכ"לית השיווק של המכללה למנהל. גרניט יועצת בתחום אסטרטגיה וניהול חוויית הלקוח, מלווה מנהלים להצלחה בתהליכי מנטורינג אישי וקבוצתי ומרצה במגוון תחומי ידע בכנסים מקצועיים ובמסגרות ניהוליות. סלעית היתה עד לאחרונה מנכ"לית Adkit, חברה למחקר עסקי גלובלי וכיום היא מנהלת אגף שיווק בחברת החשמל.

למידע נוסף על סלעית גרניט

הזמנת הרצאה

* שדות מסומנים בכוכבית הינם שדות חובה


קראתי ויש אישור לתנאים

גלריית תמונות של סלעית גרניט

גלריית וידאו של סלעית גרניט

שינוי גודל גופנים
ניגודיות