ניהול מנצח

רוני פורת

מוטיבציה והשראה

ניהול מנהיגות ויזמות

תרבות

60 דקות

עברית

ללא הגבלה

תיאור ההרצאה

בהרצאותיו חושף רוני את נסין חייו האישי והבימתי העשיר ואת פירות חקר התודעה האנושית בו הוא עוסק שנים רבות ויוצר חיבור מרתק ומאיר עיניים (ואוזניים) אל סודות המוסיקה של המלחינים והמנצחים הגדולים. את כל אלו מאגד רוני לכלים שימושיים ויישומיים – כלים משפרי איכות חיים- בהם הוא משתף את הקהל בצורה מרתקת, נוגעת ומשעשעת. תפישת "ניהול מנצח"  מציעה בראש ובראשונה התבוננות, שליטה ומודעות בעולמנו הפנימי ובמערכת התגובות שלנו. ניהול עצמי ב"זמן אמת", פיתוח יכולת תקשורת בינאישית לטובת העברת מסרים אפקטיבית – דבר החשוב ביותר לטובת עוצמה אישית של כל אדם – לטובת נוכחותנו, האטרקטיביות שלנו וכתוצאה מכל אלו – המנהיגות שלנו והשפעתנו. המשתתפים בהרצאה מקשיבים למוזיקה בצורה שתהיה להם חדשה ומרעננת , צופים במנצחים גדולים, מתנסים בחוויית הניצוח מנקודת המבט של נגן תזמורת ואף של המנצח עצמו, ועוברים חוויה מהנה מצמיחה ומפתחת.

בין הרצאותיו חושף רוני את הקהל ל"בולרו" של רוול וההרגלים שלנו – ה"בולרו" היא יצירה הבנויה על מוטיב אחד חוזר ושינויים קטנים המצטברים לכלל עוצמה אדירה. באנלוגיה לאפקט המצטבר של הרגלנו הפרטיים וכן של "הרגליי הקבוצה שלנו", אם נתעורר אליהם ונדע ללמוד ולהבין אותם, נוכל לייצר בהם שינויים קטנטנים שלאורך זמן יצטברו לכלל תוצאות אדירות. בנוסף נחשף הקהל ל"פולחן האביב" של סטרווינסקי – אחת היצירות ה"בלתי אפשריות" לביצוע. מורכבת וקשה להאזנה. באמצעות תרגיל פשוט של הסחת הדעת מהמורכבות, הקושי וה" אי- אפשר" ותוך כדי שיתוף פעולה קבוצתי תחת ידי המנצח, מצליח קהל המשתתפים תוך זמן קצר מאד לבצע את אחד האזורים המאתגרים ביותר ביצירה.

המסר העיקרי של ההרצאה

להבין את הכלים המסוגלים לעזור לנו שנות את איכות חיינו באמצעות חיבור מסעיר אל סודות המוזיקה, המלחינים והמנצחים הגדולים בעולם.

כמה מילים על המרצה

רוני פורת הוא מנצח תזמורת, מלחין ויוצר בינתחומי. רוני הוא בעל קריירה משגשגת בארץ ובחו"ל, מוכר בדרך יצירת הקשר הבלתי אמצעי שלו עם קהלים מגוונים וביצירת תכניות קונצרטים מיוחדות ופורצות דרך. רוני מוזמן להופיע וליצור על בסיס קבוע עבור התזמורות המובילות בארץ לרבות התזמורת פילהרמונית הישראלית וכן נוסע מדי שנה לחו"ל לנצח, ללמד ניצוח ולהעביר סדנאות עסקיות וסדנאות מנהיגות.

למידע נוסף על רוני פורת

הזמנת הרצאה

* שדות מסומנים בכוכבית הינם שדות חובה


קראתי ויש אישור לתנאים

תגובות והמלצות

גילה רצבסקי רכזת תרבות - קיבוץ סאסא

הרצאתו של רוני פורת מעניינת, סוחפת מלאת השראה. רוני מעורר השראה. מעניק דרכים וכלים..." להמלצה המלאה

גלריית וידאו של רוני פורת

שינוי גודל גופנים
ניגודיות