מפגש חוויתי בהשראת וברוח הפצ'ה קוצ'ה

איתי מאוטנר ויוצרים

תקשורת עיתונות וספרות

תרבות

תדמית אופנה ועיצוב

כשעה

עברית

ללא הגבלה

תיאור ההרצאה

איתי מציע גרסה מקומית ואישית שכל כולה בהשראת הפצ'ה קוצ'ה.                                בהתאם לדרישות, איתי יאצור וינחה ערב קצר בו יעלו ויבואו יוצרים מקומיים, מגוונים ומרתקים לסדרה של הרצאות ומצגות קצרות לייב על הבמה. הגרסה המיוחדת הזו יכולה להתקיים (כמעט) בכל חלל ודורשת צרכים טכניים פשוטים וזמינים.

המסר העיקרי של ההרצאה

חווית אומנות רב תחומית מרתקת ומיוחדת.

כמה מילים על המרצה

הפצ'ה קוצ'ה היא תופעה בין לאומית מוכרת ומעוררת השראה. מה שהתחיל כערב אחד קטן וחד פעמי בטוקיו הפך להיות סנסציה בין לאומית ייחודית המתקיימת בערים שונות. הפצ'ה קוצ'ה בתל אביב הוא הגדול בעולם! ומושך אליו בכל שנה קהל של 10,000 אנשים.

מדובר על ערב אומנות רב תחומי מרתק ומיוחד. זו למעשה הזדמנות היחידה לפגוש על במה אחת יוצרים מתחומים שונים: צלמים, אנימטורים, אדריכלים, מוסיקאים, רקדנים, שחקנים, מאיירים וכאלה שאין להם הגדרה אחת. כל אחד בתורו עולה על הבמה ומציג את העשייה שלו בשש דקות וארבעים שניות.

איתי מאונטר הוא אחד מצמד האוצרים והמנחים של הערב ובעל ניסיון רב והיכרות מעמיקה עם היצירה המקומית. כבר קרוב לעשרים שנה שמאונטר מלווה תהליכים אומנותיים והוא חתום על הפרוייקטים המקומיים המעניינים והמיוחדים ביותר שיש.

 

למידע נוסף על איתי מאוטנר ויוצרים

הזמנת הרצאה

* שדות מסומנים בכוכבית הינם שדות חובה


קראתי ויש אישור לתנאים

גלריית תמונות של איתי מאוטנר ויוצרים

גלריית וידאו של איתי מאוטנר ויוצרים

הרצאות דומות שיכולות לעניין אותך

שינוי גודל גופנים
ניגודיות