"מכונת שכפול כישרונות" - כיצד הארגון יפיק יתרון תחרותי מהמשאב האנושי?

ד"ר רוית אורן

ניהול ומנהיגות

מוטיבציה והשראה

שיווק מכירות והצגה עצמית

שעה

עברית, אנגלית

ללא הגבלה

תיאור ההרצאה

הקצב המודרני בו ארגונים נדרשים להסתגל לתנאי השוק כיום הינו המהיר ביותר שידעה האנושות. ארגון שיצליח להסתגל מחזק את סיכוייו לשרוד ואפילו לשגשג. גם על המערכת המרכזית בכל ארגון, קרי, המערכת האנושית, עוברים שינויים מהותיים ומרחיקי לכת.

מה הם יתרונותיו של ארגון אחד לעומת משנהו? ללא ספק, המשאבים הייחודיים המשמשים אותו, משאבי האנוש. למשאב האנושי בתוך הארגון השפעה מכרעת אפוא על עתיד הארגון.

ארגונים שיידעו לנהל את המשאב האנושי כמשאב קריטי ישיגו את התוצאות העסקיות הטובות ביותר בכלכלה הנעשית תחרותית יותר ויותר. לפיכך, תהליך ניהול המשאב צריך להיעשות באופן מושכל ושיטתי.

המסר העיקרי של ההרצאה

תהליך ניהול המשאב צריך להיעשות באופן מושכל ושיטתי.

כמה מילים על המרצה

ד"ר רוית אורן מומחית למנהיגות ארגונית עם התמחות ייחודית בניהול טאלנטים, מערכות תגמולים, הערכת ביצועים ויצירת שורות רווח ארגוניות גבוהות. ב-23 השנים האחרונות היא מילאה שורה של תפקידי מפתח בכירים בתחום ההון האנושי בחברות תעשייתיות גדולות. היא שותפה מייסדת ומנכ״לית של WalkStock – מודל מאומת ופלטפורמה טכנולוגית מבוססת בינה מלאכותית לחישוב הערך האמיתי של ההון האנושי בארגונים.
ד"ר אורן היא יועצת אסטרטגית לחברות ולמנהלים בזירה המקומית והבינלאומית. היא מכהנת כדירקטורית ויו"ר ועדת מאזן וביקורת בקבוצת פלסטו קרגל, נציגת ציבור מעסיקים ומגשרת עסקית בבית הדין לעבודה.

ד"ר אורן מחזיקה בתואר Ph.D מאוניברסיטת חיפה. עבודת הדוקטורט שלה עוסקת בקשר שבין מנהיגות ארגונית לניהול ביצועים. היא מרצה אקדמית מבוקשת בתכניות לתארים מתקדמים בטכניון, באוניברסיטת חיפה ובמכללה האקדמית עמק יזרעאל, ומרצה בכנסים מקצועיים ובארגונים בישראל ובעולם. מאמריה רואים אור בעיתונות הכלכלית ובכתבי עת מדעיים בארץ ובחו"ל.

השילוב הייחודי בין ניסיונה המקצועי העשיר, הידע המחקרי שצברה וחשיבתה היזמית, מזמן ללקוחותיה גישה חדשנית ורלוונטית לצד חשיבה אסטרטגית מקורית, תקפה וארוכת-טווח, שביחד מניבות צמיחה ארגונית משמעותית ובריאה. כל אלה מציבים את ד"ר אורן בחוד החנית של תחום המנהיגות הארגונית בישראל.

למידע נוסף על ד"ר רוית אורן

הזמנת הרצאה

* שדות מסומנים בכוכבית הינם שדות חובה


קראתי ויש אישור לתנאים

גלריית תמונות של ד"ר רוית אורן

שינוי גודל גופנים
ניגודיות