מטבעות וירטואליים – מציאות עם עתיד, אנרכיה בהתגלמותה או בועה שתתנפץ?

אבי כוכבא

מוטיבציה והשראה

כלכלה וחדשנות

תרבות

שעה

עברית, אנגלית

ללא הגבלה

תיאור ההרצאה

במסגרת ההרצאה יסביר אבי מונחי יסוד בתחום המטבעות הוירטואליים, מהו מטבע וירטואלי, למה הוא נוצר, כיצד הוא נוצר, כיצד המערכת עובדת, כיצד מנפיקים מטבע וירטואלי, מי שולט על המטבע וקובע את השער ואילו סיכונים והזדמנויות קיימים בתחום הזה. כמו כן יספר כוכבא כיצד רוכשים מטבע וירטואלי, כיצד מעבירים מטבעות בין אנשים וכיצד משלמים עבור מוצר או שירות באמצעות מטבע וירטואלי.

המסר העיקרי של ההרצאה

אבי יסביר מהי טכנולוגיית BLOCKCHAIN וכיצד ניתן להשתמש בה ללא מטבעות וירטואליים.
ההרצאה מלווה בהדגמות.

כמה מילים על המרצה

אבי כוכבא, מי שעד לא מזמן שימש משנה למנכ"ל בנק הפועלים ומנהל חטיבת החדשנות, עוסק בתחומים טכנולוגיים ועסקיים מזה כארבעה עשורים.

בעברו שירת ביחידת המחשבים ממר"ם וביחידות טכנולוגיות נוספות ובשנת 2002 מונה למפקד ממר"ם בדרגת אלוף-משנה. לאחר 27 שנות שירות אבי הקים סטרט-אפ בשם VENOTION, היה אחראי על שני סבבי גיוס ורשם שני פטנטים.

בנוסף, ניהל אבי את הפיתוח העסקי של חברת HP ישראל מול מגזר הביטחון, שימש במספר תפקידי מפתח בבנק הפועלים , שימש כדירקטור בחברת ישראכרט, ניהל את חטיבת הטכנולוגיה ובהמשך גם את חטיבת החדשנות במטרה להקים את "הבנק העתידי".

כוכבא לוקח חלק פעיל ביצירת השינויים העוצמתיים שהטכנולוגיה גורמת להתנהלות היום יומית שלנו כאנשים פרטיים ואת התהפוכות שהיא מחוללת בעולם העסקי.

 

למידע נוסף על אבי כוכבא

הזמנת הרצאה

* שדות מסומנים בכוכבית הינם שדות חובה


קראתי ויש אישור לתנאים

גלריית תמונות של אבי כוכבא

גלריית וידאו של אבי כוכבא

שינוי גודל גופנים
ניגודיות