לשמור על הערך - הרצאה אינטימית ונוגעת ללב

רבקה קהת

מוטיבציה והשראה

נשים ומגדר

כשעה

עברית, אנגלית

ללא הגבלה

תיאור ההרצאה

מי מאיתנו לא היה רוצה לכבוש עוד יעד ועוד יעד, גבוה יותר, נוצץ יותר, יוקרתי יותר?

אך האם היינו מוכנים לשלם את המחירים? ובאיזה מחיר היינו מוכנים לעשות זאת? גם במחיר הערכים שלנו והייעוד שלנו?

ההרצאה מעוררת מוטיבציה להעז, להתאמץ ולהשקיע בהתמדה כדי להצליח ומעלה נקודות למחשבה הנוגעות גם לחוסן נפשי והתמודדות עם כישלונות בדרך להגשמת החלום שלנו לקריירה, משפחה, כסף ומיצוי הפוטנציאל שלנו.

רבקה מצליחה לגעת בנקודות הכי כואבות והכי מעוררות השראה בהרצאתה האישית והחשופה היא תדבר על הדילמה שלנו לשמור על הערך שלנו בשוק העבודה ולהשיג עוד ועוד פסגות בקריירה אל מול לשמור על הערך שלנו מהבית, ערכים של יושרה, הוגנות, ציונות, נתינה, אהבת הזולת.

ההרצאה מעוררת השראה והנעה לפעולה בנושא של מנהיגות אישית והצלחה, בנושאים המדוברים והלא-מדוברים של קריירה ביום יום. רבקה מוכיחה בהרצאתה שהשמיים הם הגבול והקריירה המהירה והמבריקה שלה מרשימה עד מאד, אך ההזדהות מגיעה דווקא ממקום לא צפוי – המקום של הכישלונות, ההקרבות והקשיים בדרך.

 

המסר העיקרי של ההרצאה

ההרצאה מעודדת לשאוף הכי גבוה, לנהל את הקריירה ולקחת פיקוד על החיים ברמה האישית וברמת הקריירה. להגדיר יעדים ולהשיגם, אך גם להודות בכישלון כשהדרך לא מתאימה ולחשב מסלול מחדש בכדי להיצמד לאמת הפנימית שלנו, של הערכים שלנו ושל התפקיד שלנו בעולם.

כמה מילים על המרצה

רבקה קהת היא יזמית, יועצת אסטרטגיה וחדשנות, מומחית בשיווק גלובלי, מרצה ומנטורית בסטארטאפים.

כיום, מנכ"לית חברת יוניקורפ. בין לקוחותיה נמנות חברות גדולות ומובילות מתחומי הטכנולוגיה, התקשרות, התעשיה הביטחונית, משרדי ממשלה, גיימינג, בנקאות, מדיה דיגיטלית ועוד. כמו כן, רבקה מרצה ומעבירה הדרכות וסדנאות בקורסי פיקוד בכירים, קורסי ניהול ומוסדות אקדמאיים שונים.

בעבר רבקה כיהנה במספר תפקידים בכירים כגון: סמנכ"ל לקוחות מקומיים google ישראל, בשוק המקומי מול החברות המובילות במשק, חברות המדיה והפרסום.
בנק הפועלים הייתה לראש מטה החטיבה הקמעונאית, מובילת האסטרטגיה, השיווק, התכנון הפיננסי וחדר המבצעים ע"פ ביג דאטה של הבנק
P&G כיהנה במגוון תפקידים בכירים בארץ ובעולם, משנה למנכ"ל של ישראל, קפריסין ומלטה. סמנכ"ל שיווק, אסטרטגיה ומכירות בארץ ובעולם.
כמן כן, רבקה נבחרה בין "40 הצעירים המבטיחים מתחת לגיל 40" של מגזין דה מרקר.

למידע נוסף על רבקה קהת

הזמנת הרצאה

* שדות מסומנים בכוכבית הינם שדות חובה


קראתי ויש אישור לתנאים

גלריית תמונות של רבקה קהת

גלריית וידאו של רבקה קהת

שינוי גודל גופנים
ניגודיות