לנצח ולהישאר בנאדם

שמעון אמסלם

ניהול ומנהיגות

מוטיבציה והשראה

שיווק מכירות והצגה עצמית

ספורט בריאות ותזונה

שעה

עברית, אנגלית

ללא הגבלה

תיאור ההרצאה

שמעון אמסלם סוחף את המשתתפים למסע אישי בדרך להצלחה וניצחון.                  שמעון מדבר על ניצחונות, מנהיגות, אנושיות- ומה שבניהם.

בהרצאתו חושף שמעון את סיפורו האישי מעורר ההשראה, מפרט על מנהיגות אישית וקבוצתית, על כוחה של קבוצה והתפקידים בקבוצה- כיצד להיות חלק מהסך השלם?

שמעון מסביר איך להציב מטרות ויעדים ומהי הדרך למימושן, כיצד להתמודד עם כישלונות, לחץ ומשברים, איך ניתן למנף משבר להצלחה ובאיזה אופן ניתן לזהות את היתרון היחסי שלנו במצבים שונים.                                                                                        שמעון מסביר על מוטיבציה והנעה לפעולה וחוק 10,000 השעות על מצוינות.

ההרצאה מלווה במצגת וסרטוני YouTube

משפט מנצח

"לנצח ולהישאר בנאדם"

המסר העיקרי של ההרצאה

איך אנשים "רגילים" כמונו יכולים להשיג תוצאות בלתי רגילות!

כמה מילים על המרצה

שמעון אמסלם, נולד, גדל והתחנך בשדרות. עוד מגיל צעיר גילה את כשרונו במשחק הכדורסל ומגיל 14 החל לשחק בקבוצה באופן סדיר. 18 שנה שחקן ליגת העל בכדורסל, קפטן קבוצת הפועל תל אביב, בעל תואר ראשון במנהל עסקים, מאמן ומנג'ר מקצועי מוסמך, קואוצ'ר ופרשן כדורסל. מנער הגדל בשדרות ועד לשחקן כדורסל מקצועי, שמעון אמסלם סוחף את המשתתפים למסע אישי בדרך להצלחה וניצחון.  בנוסף שמעון מנהל כיום את מדור הספורט בדקאנט הסטודנטים של המכללה למנהל בראשון לציון ומסייע לספורטאים וספורטאיות מקצוענים רבים להשתלב במסגרת של לימודים אקדמאים במהלך הקריירה.

למידע נוסף על שמעון אמסלם

הזמנת הרצאה

* שדות מסומנים בכוכבית הינם שדות חובה


קראתי ויש אישור לתנאים

תגובות והמלצות

עמיר סיון מנכ"ל, פודביז

ההרצאה של שמעון אמסלם הייתה מעולה, מעוררת השראה ומרתקת! שמעון נתן מעצמו, נשאר הרבה..." להמלצה המלאה

גלריית תמונות של שמעון אמסלם

גלריית וידאו של שמעון אמסלם

שינוי גודל גופנים
ניגודיות