fbpx

להפוך משבר להצלחה

אבי שושן

ניהול ומנהיגות

הרצאות אונליין

מוטיבציה והשראה

תקשורת עיתונות וספרות

שעה

עברית

ללא הגבלה

תיאור ההרצאה

בחודש ינואר 2020 קיבלו כל בתי החולים בארץ ובעולם התראה מפני מגיפה מסתורית. בתוך ימים פרץ משבר בריאותי החמור מזה מאה שנה. חודש אחרי, חלק מבתי החולים בעולם קרסו ועל רובם המוחלט בכלל לא שמענו.
בית החולים איכילוב לעומת זאת הפך למוסד הבריאות המוביל והמדובר בישראל ולמותג ישראלי בעולם. איך הצלחנו להפוך משבר להזדמנות ודווקא מתוך הכאוס להפוך למותג הבריאות המדובר בישראל?

על תהליך קבלת ההחלטות בזמן אירוע חירום. מדוע חובה לחשוב דווקא בעת הזו מחוץ לקופסה. איך נולדה היוזמה לאפשר לראשונה בעולם פרידה של משפחות באיכילוב וכיצד ההחלטה הראשונית הזו השפיעה תדמיתית החוצה לעולם ופנימה מול אלפי עובדי הארגון.
כיצד נשארים אותנטיים גם בהתמודדות המורכבת עם וירוס מסתורי.
האם יש בכלל דף מסרים וכיצד מנהלים את הזווית התקשורתית בימים של אולפנים חיים ולמה לפעמים הכי טוב זה לא להתראיין.

בהרצאה מרתקת ישחזר אבי שושן, דובר וחבר הנהלת בית החולים, את מאחורי הקלעים של מגפת הקורונה בתוך בית החולים הגדול בישראל שניצב בחזית המאבק בנגיף תוך מתן כלים ניהוליים, הסברתיים ומנהיגותיים שבידלו את בית החולים איכילוב משאר בתי החולים בישראל.

על שיחת מסדרון שהביאה לכתבת מגזין בניו יורק טיימס. איך פוסט מצליח להפוך לסיפור שכל המדינה מדברת עליו? כיצד מנהלים משבר בעידן הסטורי? מה הכלים להצלחה בהעברת מסרים? איך מצליחים להשתלט על השיח התקשורתי בעולם תחרותי? כיצד מפשטים מסרים מורכבים ומצליחים אפילו להפוך מחקר מדעי לכותרת ראשית? איך מנהלים תקשורת מסורתית לצד הרשתות החברתיות ולמה הסברה נכונה היא הכלי הזול והיעיל ביותר לארגון.

המסר העיקרי של ההרצאה

הענקת ידע וכלים ניהוליים, הסברתיים ומנהיגותיים בזמן משברים תוך כדי שיחזור מאחורי הקלעים של מגפת הקורונה בתוך בית החולים הגדול בישראל שניצב בחזית המאבק בנגיף.
ההחלטות שבידלו את בית החולים איכילוב משאר בתי החולים בישראל.

כמה מילים על המרצה

אבי שושן מונה לפני עשור, בגיל 30 בלבד, על ידי פרו' גבי ברבש, לדובר המרכז הרפואי איכילוב תל אביב ובשנת 2019 מונה על ידי פרופ' רוני גמזו לחבר הנהלת בית החולים. מהימים של שני עיתונים יומיים עיקריים ושלוש מהדורות חדשות, מנהל שושן מערך דוברות קטן ומצטיין שנותן מידי יום מענה למאות כלי תקשורת מהארץ ומהעולם ונחשב לאחד הדוברים המובילים שהצליחו לעשות התאמה לדוברות של העולם החדש. במהלך השנים הרבות בה הוא מכהן בתפקיד, ניהל שושן עשרות משברים, אירועים לאומיים, אסונות ופיגועים, אירועים, אשפוזים של מפורסמים ומגיפה עולמית אחת.

שושן נחשב כיום לאחד מיועצי התקשורת הבולטים ומוערכים בישראל ומשתתף גם כחבר פאנל של התוכנית "חי בלילה" בערוץ 12.
במקביל כתב שושן טורים מזה למעלה מעשור, את מדור המוזיקה המזרחית הפופולארי "מביט מזרחה" באתר ynet, כותב במוסף התרבות "7 לילות" של ידיעות אחרונות", מגיש ועורך את תכנית המוזיקה "שושן בחצות" ברדיו תל אביב ורדיו דרום, בעבר הגיש תכנית ראיונות אישית בערוץ הכנסת ואף היה חבר ועדת הפלייליסט הראשון שגויס מחוץ לגלי צהל של תחנת הרדיו גלגל"צ.

בשנת 2021 נבחר שושן לצעיר המבטיח ביותר מתחת לגיל 40 של אתר התקשורת ICE.

למידע נוסף על אבי שושן

הזמנת הרצאה

* שדות מסומנים בכוכבית הינם שדות חובה


קראתי ויש אישור לתנאים


הרצאות / סדנאות נוספות של אבי שושן

גלריית וידאו של אבי שושן

שינוי גודל גופנים
ניגודיות