כשחזון פוגש מציאות

צמרת פירסט

ניהול ומנהיגות

הרצאות אונליין

מוטיבציה והשראה

כלכלה וחדשנות

שעה

עברית, אנגלית

ללא הגבלה

תיאור ההרצאה

בהרצאת השראה עסקית, צמרת מספרת סיפור מטלטל על המסע היזמי יוצא הדופן שלה בו היא התמודדה עם אתגרים בלתי נתפסים כדי להפוך רעיון חדשני למציאות מסחרית גלובלית. היא מדברת בכנות על השיעורים הכואבים שלמדה לאורך הדרך ומתעלת אותם לתובנות על מנהיגות ויזמות פנים-ארגונית.

בנוסף משתפת צמרת את הקהל במורכבות של הובלת מהלך חדשני ועומדת על החשיבות של ניתוח האקו-סיסטם העסקי והבנת המוטיבציות של כל שחקני השוק. דרך אותן תובנות יוכלו המשתתפים להתקדם להשגת המטרה הנכספת ולניצחון סוחף של אותו אתגר הניצב בפניהם.

 

המסר העיקרי של ההרצאה

המסרים של צמרת הם אוניברסליים ונוגעים בכולם, ללא קשר למגזר בתעשייה, לדרג ניהולי/תפעולי או למטרה אליה שואף הארגון. אחרי ששומעים את ההרצאה שלה, המשפט ’זה לא אפשרי‘ מרגיש קצת פחות נוח.

כמה מילים על המרצה

צמרת פירסט היא מרצה בינלאומית ויזמת סדרתית עם מעל 20 שנות נסיון במגזר הפרטי והשלישי ברחבי העולם. היא הקימה והובילה מיזם עסקי שמטרתו לבלום את התפשטות מחלת האיידס באמצעות מכשיר רפואי חדשני בשם PrePex שזכה לאישור היסטורי של ארגון הבריאות העולמי.

כמנכ"לית, היא הובילה את המיזם מרעיון גולמי למציאות מסחרית גלובאלית בכל מדינות היעד באפריקה. מעל 1,500,000 מכשירים נמכרו. צמרת נבחרה להיות דוברת TEDMED 2014 ו- TEDx 2015,  והרצתה מול קהל של 13,000איש במליאת הפתיחה של איפא"ק בארה"ב.

כיום, צמרת עובדת על מיזם חדש (stealth mode) בתחום של זיהוי מוקדם של סרטן השד.

למידע נוסף על צמרת פירסט

הזמנת הרצאה

* שדות מסומנים בכוכבית הינם שדות חובה


קראתי ויש אישור לתנאים


גלריית וידאו של צמרת פירסט

שינוי גודל גופנים
ניגודיות