חדשנות ארגונית בעידן המהפכה הדיגיטלית והביג דאטה

אבי כוכבא

ניהול ומנהיגות

מוטיבציה והשראה

כלכלה וחדשנות

שעה

עברית, אנגלית

ללא הגבלה

תיאור ההרצאה

ההרצאה מסבירה כיצד המהפכה הדיגיטלית ומהפכת הדאטה משפיעה וצפויה להשפיע ביתר שאת על ארגונים עסקיים. במהלך ההרצאה יסביר כוכבא מהן המגמות המתרחשות בעולם העסקי והפרטי, כיצד חברות הטכנולוגיה הגדולות GAFANA (Google, Amazon, Facebook, Apple, Netflix, Ali Baba ) משפיעות עלינו, וכיצד מומלץ להיערך כדי להיות ערוכים לעידן הבא.
בנוסף תינתן סקירה על הטכנולוגיות החדשניות שיגרמו לנו לשנות את התנהלותנו הארגונית והעסקית, טכנולוגיות כגון בינה מלאכותית, מכונות לומדות, Predictive analysis, Blockchain.

המסר העיקרי של ההרצאה

כיצד ארגון מסורתי יכול לאמץ תפיסה של חדשנות ארגונית ולעודד חדשנות פנים וחוץ ארגונית.

כמה מילים על המרצה

אבי כוכבא, מי שעד לא מזמן שימש משנה למנכ"ל בנק הפועלים ומנהל חטיבת החדשנות, עוסק בתחומים טכנולוגיים ועסקיים מזה כארבעה עשורים.

בעברו שירת ביחידת המחשבים ממר"ם וביחידות טכנולוגיות נוספות ובשנת 2002 מונה למפקד ממר"ם בדרגת אלוף-משנה. לאחר 27 שנות שירות אבי הקים סטרט-אפ בשם VENOTION, היה אחראי על שני סבבי גיוס ורשם שני פטנטים.

בנוסף, ניהל אבי את הפיתוח העסקי של חברת HP ישראל מול מגזר הביטחון, שימש במספר תפקידי מפתח בבנק הפועלים , שימש כדירקטור בחברת ישראכרט, ניהל את חטיבת הטכנולוגיה ובהמשך גם את חטיבת החדשנות במטרה להקים את "הבנק העתידי".

כוכבא לוקח חלק פעיל ביצירת השינויים העוצמתיים שהטכנולוגיה גורמת להתנהלות היום יומית שלנו כאנשים פרטיים ואת התהפוכות שהיא מחוללת בעולם העסקי.

 

למידע נוסף על אבי כוכבא

הזמנת הרצאה

* שדות מסומנים בכוכבית הינם שדות חובה


קראתי ויש אישור לתנאים

גלריית תמונות של אבי כוכבא

גלריית וידאו של אבי כוכבא

שינוי גודל גופנים
ניגודיות