השפה הבלתי מדוברת

ליאור אקרמן

מוטיבציה והשראה

מדיני ובטחוני

שיווק מכירות והצגה עצמית

60 דקות

עברית

ללא הגבלה

תיאור ההרצאה

הרצאה שעוסקת בתקשורת בינאישית ונפלאות שפת הגוף. ליאור יעביר הרצאה/סדנא מעשית ואף משעשעת, המבוססת על שנים ארוכות של לימוד, חקירה וניסיון מעשי.

ליאור ייתן כלים שימושיים ליום יום ולהעצמה עצמית, ידבר על זיהוי ונטרול התנגדויות מהצד השני ועל מהו המרחב האישי ועד כמה הוא קריטי. ההרצאה יכולה לתרום לשיפור הרושם והתדמית שלנו כמנהלים ועובדים, ליכולת זיהוי שקר ואמת ולהצלחה במפגשים ראשוניים ובהיכרויות. ובנוסף לכך ילמד ליאור את אומנות העמידה וההרצאה מול קהל גדול וקטן- איך עושים זאת נכון.

משפט מנצח

השפה שמאחורי המילים- ללמוד שפה חדשה ולהצליח להשיג את כל המטרות שלנו.

המסר העיקרי של ההרצאה

90% מהתקשורת בינינו עוברת באופן בלתי מילולי. איך להצליח לתקשר עם ילדים, איך נצליח לשפר את תדמיתנו בעיני מנהלינו, איך ניתפס כמנהלים טובים יותר בעיני עובדינו, איך נצליח לעשות את הרושם הנכון בדייט או בהיכרות ראשונה, איך ננהל תקשורת אפקטיבית שבאמצעותה נשיג את מבוקשינו מהזולת, איך נדע לזהות אמת ושקר, איך נצליח למכור טוב יותר. כל אלו ועוד בהרצאה ובסדנא ייחודית, מרתקת ומצחיקה שתיתן לנו כלים מעשיים להצלחה בחיים.

כמה מילים על המרצה

ליאור אקרמן, לשעבר סגן ראש אגף בשב"כ וראש לשכת ראש השב"כ. שימש בתפקידי שטח, ניהול ופיקוד, מבצעיים ומודיעיניים במגזר הערבי ובשטחים. הינו בוגר ישיבה שחזר בשאלה. יזם והקים את מערך הדוברות והתקשורת של הארגון ואת מערך קשרי החוץ שלו, היה מעורב במגעי השב"כ וממשלת ישראל, עם הפלסטינים, המצרים, הירדנים והממשל האמריקאי.  ליווה את התנהלות המדינה לאורך אירועי האינתיפאדה השנייה, היה מעורב בחקירות הדרמטיות ביותר שידעה המדינה, כולל חקירת רצח ראש הממשלה רבין ז"ל וחקירות נוספות, במפגשים הסודיים שהתנהלו לאורך השנים עם הממשל האמריקאי, הפלסטינים, המצרים ונוספים, בנה ופיתח את תורת העבודה של ארגוני הביטחון את מול התקשורת באופן שנלמד בהמשך גם ע"י דוברות צה"ל וארגונים נוספים בארץ ובעולם. מומחה בשפת הגוף ותקשורת בלתי מילולית.

היה בעלים ומנכ"ל של שתי חברות פרטיות, התמחה בייעוץ אסטרטגי לחברות וארגונים בתחומי הניהול והמנהיגות, משמש כפרשן בולט בתקשורת, לענייני טרור, ביטחון, ערבים ומודיעין.  בעל טור שבועי קבוע במספר עיתונים ואתרי אינטרנט. היה מעורב ועסק בכתיבת סדרות לטלוויזיה, שני ספריו, הראשון "הלנצח נאכל חרב?"  והשני "השליח", יצאו לאחרונה לאור. מעבר לתחום הביטחון, עוסק רבות בתחום השלטון והשינוי החברתי במדינה ומוביל בתקשורת קו פעולה נחוש להתמודדות עם אתגרי המדינה בשנים הבאות באמצעות תנועת "הדור בקצה המנהרה" בראשה עמד ובראש יוזמת הקמת "מועצת העם החדשה".   חבר המועצה הציבורית של ארגון "פתחון לב" וחבר הדירקטוריון וההנהלה המצומצמת של "הקרן לחקר הסרטן בישראל".

ליאור בוגר תואר ראשון (בהצטיינות) בתקשורת ומדעי המדינה ותואר שני (בהצטיינות) במשפטים כמו גם לימודי מנהל עסקים, מזרחנות ושפות שונות.

למידע נוסף על ליאור אקרמן

הזמנת הרצאה

* שדות מסומנים בכוכבית הינם שדות חובה


קראתי ויש אישור לתנאים

גלריית תמונות של ליאור אקרמן

גלריית וידאו של ליאור אקרמן

צילום: ליאת מנדל

שינוי גודל גופנים
ניגודיות