השמיים הם לא הגבול

שי פירון

מוטיבציה והשראה

ניהול מנהיגות ויזמות

כשעה

עברית

ללא הגבלה

תיאור ההרצאה

נ. הוא הבן שלנו, לוקה ב T.A.R , תסמונת נדירה הגורמת לך להיוולד ללא גפיים. הוא הגיע לביתנו בגיל ארבעה חודשים ומאז הוא ואנחנו במסע להגשמת חלומות.

הוא אלוף הפורטנייט – משחק עם הרגליים; הוא לא מוותר על הזכות לגלוש על גלשן גלים; לשחק כדורגל; להתאמן עם החברים שלו בחדר כושר.

ואנחנו?! יותר ממה שאנו הורים, הפכנו למגשימי חלום. כל שנה אנחנו מגביהים את השמיים בעוד כמה סנטימטרים. בשבילנו – השמיים הם לא הגבול.

המסר העיקרי של ההרצאה

סיפור מעורר השראה של נ.

כמה מילים על המרצה

הרב שי פירון הוא איש חינוך, כיהן כשר החינוך ה-19 של מדינת ישראל כאשר במהלך תפקידו הוא הוביל את רפורמת הלמידה המשמעותית.

מבין תפקידיו מונה הרב שי פירון בגיל 26 להיות הרב של קיבוץ עין הנצי"ב, כיהן כראש ישיבה וכראש אולפנה והיה ממייסדי ארגון רבני צהר. פירון, משפטן בהשכלתו, שימש כמרצה למשפטים בבר אילן, המרכז הבינתחומי והקריה האקדמית אונו.

כיום פירון מהווה לרב השכונה הדתית ביישוב אורנית בו מתגורר, פעיל בעמותות המקדמות את שילובם של אנשים עם מוגבלות בחברה הישראלית, משמש כיועץ חינוך לערים ומדינות בעולם ןמכהן כנשיא תנועת פנימה אותה ייסד ב-2016.

פנימה היא תנועה חברתית המבקשת לקדם חברה ישראלית המבוססת על סולידריות, תיקון ותקווה. עיקר פעילות הארגון הוא בניית פתרונות בסוגיות הליבה הפוצעות ומפצלות את החברה הישראלית, באמצעות תהליכי מדיניות משולבים בדיאלוג ובאמצעות שיח רחב ועשייה משותפת.

למידע נוסף על שי פירון

הזמנת הרצאה

* שדות מסומנים בכוכבית הינם שדות חובה


קראתי ויש אישור לתנאים

גלריית תמונות של שי פירון

גלריית וידאו של שי פירון

שינוי גודל גופנים
ניגודיות