המסע של החיים

רועי "ג'ינג'י" סדן

מוטיבציה והשראה

תרבות

שעה

עברית, אנגלית

ללא הגבלה

תיאור ההרצאה

בהרצאתו משתף רועי בחוויות שעבר, היציאה למסע, ההתרסקות והחזרה לחיים, על כוחה של החלטה אחת והכנה נפשית ופיזית למסע בלתי ניתפס שכזה.

הסיפורים המיוחדים והמגוונים שרק אדם שהקיף את העולם בעזרת כוח הרצון והאמונה יכול לחלוק,  הם סיפורים אנושיים שכל אחד ניפגש איתם איפשהו במסע של חייו.

בהרצאה מספר רועי על מסע שלא בחר לצאת אליו, דבר שיכול לקרות לכולם. כמי שלא רגיל לצאת למסע שלא ארז והתכונן אליו, רועי למד על בשרו את הקלישאה המוכרת – החיים הם מסע לא מתוכנן, אבל ההתמודדות, כמו באתגרים שכן נבחרו, אינה שונה: להסתכל לפחד בעיניים, להאמין ולעולם לא לוותר.

רועי מתאים את מסרי ודגשי הרצאותיו בהתאם לקהל ולצרכיו.

משפט מנצח

"בכל מסעותיי ראיתי עולם אך הייתי עיוור, רק לאחר שהרגשתי בכוחה של אהבה מהקרובים לי למדתי לראות את העולם בעיניים פקוחות."

המסר העיקרי של ההרצאה

המסעות המתוכננים שלנו בחיים הם אלו שיכינו אותנו למסע הבלתי מתוכנן שיפגוש את כולנו.

כמה מילים על המרצה

בספטמבר 2011 חזר רועי מהמסע הגדול ביותר שנעשה על ידי ישראלי: הקפת העולם באופניים על פני 66,000  ק"מ, 42 מדינות ו-6 יבשות, במשך ארבע וחצי שנים, לבד.

שדדו אותו עם אקדח, הוא עבר שתי תאונות דרכים, חלה במלריה באפריקה וחצה את המדבריות ואת רכסי ההרים הגבוהים בעולם בכל תנאי הקיצון הקיימים בעולמנו.

לא משנה כמה קשה זה היה, תמיד האמין והמשיך הלאה כשהוא ניצב חזק יותר מן האתגר מולו הוא עומד.

מסע זה זכה לחשיפה ראויה בכלי התקשורת העולמיים והמקומיים, בסרטונים שצילם בזמן המסע צפו מאות אלפי אנשים מרחבי העולם.

בזמן האימונים למסע חדש ומאתגר, חציית צפון אמריקה בקיאק ושבירת שיא גינס למסע הארוך ביותר בקיאק, יצא למסע אופניים בצפון הודו. המטרה: חציית הדרך הגבוהה בעולם – דרך שמגיעה לגובה שיא של 5,600 מטר מעל פני הים. כמה דקות מתחילת הירידה חזרה מטה, מעד רועי והתדרדר כ- 500 מטר לאורך ההר, איבד את הכרתו וניצל ע"י חבריו לטיפוס אשר הזעיקו חילוץ.

ג'ינג'י חולץ במסוק של הצבא ההודי בעיר "לה". משך החילוץ ארך כ- 6 שעות בתנאי מזג אויר קשים וגישה מוגבלת לנחיתה. לאחר תלאות הוא הועבר לאשפוז בישראל וכחודש וחצי לאחר הנפילה הועבר למחלקת שיקום ראש בבית החולים תל השומר. במהלך הנפילה נשברו לו הצלעות, נוקבה הריאה, נשברה עצם הבריח ורוסקו הקרסוליים.

כיום הוא עובר שיקום מלא הכולל טיפולי פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, קלינאיות תקשורת ועוד, תהליך שילווה אותו למשך כל חייו.

תוך כדי תהליך השיקום הצליח רועי לחזור להתאמן, להרצות ולסמן מטרות חדשות, הוא מתכנן להקיף את העולם בשנית, הפעם עם מסר שונה, הכל אפשרי לכולם.

למידע נוסף על רועי "ג'ינג'י" סדן

הזמנת הרצאה

* שדות מסומנים בכוכבית הינם שדות חובה


קראתי ויש אישור לתנאים

גלריית תמונות של רועי "ג'ינג'י" סדן

גלריית וידאו של רועי "ג'ינג'י" סדן

צילום: קבוצת סדן

שינוי גודל גופנים
ניגודיות