הולך נגד הזרם

יהודה משי זהב

ניהול ומנהיגות

הרצאות אונליין

מוטיבציה והשראה

תרבות

עד 90 דקות

עברית

ללא הגבלה

תיאור ההרצאה

משי זהב מספר בהרצאתו על עצמו, המקום ממנו בא, על הדרך האישית שעשה מאז ועד היום, על המאורעות אותם חווה ועל הקמת זק"א.

יהודה מעשיר בקסם יוצא דופן את הקהל על הארגון, המתנדבים וההתמודדות המנטלית עם המשימה המורכבת.

הרצאתו של יהודה נותנת השראה חזקה מאד לעשייה ללא לאות תוך חתירה למצוינות ומעל הכל אנושיות.

יהודה מדבר על מרקם החברה הישראלית והשינויים שהיא עוברת, על התנדבות, נתינה, וחסד.

משפט מנצח

אם לא נדע לחיות אחד עם השני ולא אחד ליד השני, לא משנה מאיזה מגזר דעה מפלגה עדה- אין לנו שום תעודת ביטוח שמה שיש לנו היום , את מדינת ישראל, ימשיך להתקיים.

יכולנו נגד כל המלחמות של כל אויבנו מסביב, בסוף  הכל תלוי אך ורק בנו , גם בית שני נחרב על שנאת חינם בגלל שלא ידענו לחיות אחד עם השני ולכבד אחד את השני.

המסר העיקרי של ההרצאה

שיתוף החוויה האישית והארגונית של יהודה משי כאדם ובתוך ארגון זק"א. ראיית העולם מנקודת מבטו ושילוב השאלות העולות בשיחה אשר בונות את ההרצאה ולמרות הנושאים הקשים העולים במהלכה, שמור מקום גם להומור מעט שחור ולאופטימיות!

כמה מילים על המרצה

יהודה משי זהב נולד וגדל בשכונת מאה שערים, דור 11 בירושלים. בצעירותו בלט בפעולות מחאה נגד מדינת ישראל ומוסדותיה. בין שאר מוסדות המדינה, בוצעו פעולות גם כנגד אנשי המכון לרפואה משפטית ואחרים. משי זהב גם היה עורך ביטאונה של העדה החרדית "העדה". עם השנים שינה משי זהב את דעותיו מקצה לקצה. משי זהב הוא העומד מאחורי הקמת ארגון זק"א, המונה כיום כ-3500 מתנדבים הפרוסים בארץ ובעולם ועוסקים בכל שעה באיתור, חילוץ, הצלה וכמובן, במקרים קשים של אבדן חיים, מאומנים המתנדבים בטיפול בקורבנות, בשמירה על כבודם והבאתם לקבר ישראל.

בתפקידו כיו"ר זק"א פועל משי זהב לפיוס בין דתיים לחילונים.

בימי מלחמת לבנון השנייה היה מעורב בארגון ההתנדבות "ישראל ביחד " ובמהלך מבצע צוק איתן מתח ביקורת על ההנהגה החרדית שאינה משתתפת בהלוויות חיילי צה"ל ואינה מנחמת את המשפחות השכולות.

ארגון זק"א הוכר לאחרונה כגוף משקיף ויועץ לאו"ם, הישג בו זוכים ארגונים מצטיינים העומדים בסטנדרטים בינלאומיים קפדניים. שניים מבניו התגייסו לשירות קרבי בצה"ל והצעיר בבניו עומד לפני גיוס אף הוא. בשנת 2003 הדליק משי זהב משואה בטקס הדלקת המשואות בהר הרצל, כשהכרזתו "לתפארת מדינת ישראל" סימלה יותר מכל את המפנה החד שעבר.

למידע נוסף על יהודה משי זהב

הזמנת הרצאה

* שדות מסומנים בכוכבית הינם שדות חובה


קראתי ויש אישור לתנאים


תגובות והמלצות

גילה רצבסקי רכזת תרבות - קיבוץ סאסא

איש מיוחד במינו עם קסם איש, אוהב אדם , מכבד, מעורר השראה, ליהודה כישרון..." להמלצה המלאה

גלריית תמונות של יהודה משי זהב

גלריית וידאו של יהודה משי זהב

שינוי גודל גופנים
ניגודיות