"הוגן ותכליתי" – חדשנות בניהול ביצועים, תגמולים וטאלנטים

ד"ר רוית אורן

שיווק מכירות והצגה עצמית

כלכלה וחדשנות

ניהול מנהיגות ויזמות

שעה

עברית, אנגלית

ללא הגבלה

תיאור ההרצאה

הערכה ותגמול על חדשנות ויצירתיות הוא עניין מורכב המצריך יישום נכון, כדי לעודד יצירתיות בקרב העובדים ולקדם את אסטרטגיית החדשנות הארגונית. היות שחדשנות עוסקת מטבעה בתחומים, רעיונות וכיוונים חדשים בעלי רמת אי-ודאות גבוהה, טעויות וכישלונות הן תוצר נלווה בדרך להצלחה. לפיכך, חשוב שמנגנון הערכת הביצועים יכלול לא רק את מידת ההצלחה בחדשנות, אלא גם את הגישה, המאמץ והניסיון שליוו את התהליך.

במסגרת ההרצאה נחשפים המשתתפים לבניית מנגנון הערכת ביצועים אפקטיבי, המספק משוב הולם, תוך מתן דגש על מערך תגמול תואם. כל זאת, בשילוב קייס סטאדיס עדכניים, דוגמאות, מודלים ותיאוריות חדשניים, לצד דיונים ותרגול (לדוגמה בהצבת יעדים-בהתאם למסגרת הזמן).

המסר העיקרי של ההרצאה

חשוב שמנגנון הערכת הביצועים יכלול לא רק את מידת ההצלחה בחדשנות, אלא גם את הגישה, המאמץ והניסיון שליוו את התהליך.

כמה מילים על המרצה

ד"ר רוית אורן מומחית למנהיגות ארגונית עם התמחות ייחודית בניהול טאלנטים, מערכות תגמולים, הערכת ביצועים ויצירת שורות רווח ארגוניות גבוהות. ב-23 השנים האחרונות היא מילאה שורה של תפקידי מפתח בכירים בתחום ההון האנושי בחברות תעשייתיות גדולות. היא שותפה מייסדת ומנכ״לית של WalkStock – מודל מאומת ופלטפורמה טכנולוגית מבוססת בינה מלאכותית לחישוב הערך האמיתי של ההון האנושי בארגונים.
ד"ר אורן היא יועצת אסטרטגית לחברות ולמנהלים בזירה המקומית והבינלאומית. היא מכהנת כדירקטורית ויו"ר ועדת מאזן וביקורת בקבוצת פלסטו קרגל, נציגת ציבור מעסיקים ומגשרת עסקית בבית הדין לעבודה.

ד"ר אורן מחזיקה בתואר Ph.D מאוניברסיטת חיפה. עבודת הדוקטורט שלה עוסקת בקשר שבין מנהיגות ארגונית לניהול ביצועים. היא מרצה אקדמית מבוקשת בתכניות לתארים מתקדמים בטכניון, באוניברסיטת חיפה ובמכללה האקדמית עמק יזרעאל, ומרצה בכנסים מקצועיים ובארגונים בישראל ובעולם. מאמריה רואים אור בעיתונות הכלכלית ובכתבי עת מדעיים בארץ ובחו"ל.

השילוב הייחודי בין ניסיונה המקצועי העשיר, הידע המחקרי שצברה וחשיבתה היזמית, מזמן ללקוחותיה גישה חדשנית ורלוונטית לצד חשיבה אסטרטגית מקורית, תקפה וארוכת-טווח, שביחד מניבות צמיחה ארגונית משמעותית ובריאה. כל אלה מציבים את ד"ר אורן בחוד החנית של תחום המנהיגות הארגונית בישראל.

למידע נוסף על ד"ר רוית אורן

הזמנת הרצאה

* שדות מסומנים בכוכבית הינם שדות חובה


קראתי ויש אישור לתנאים

גלריית תמונות של ד"ר רוית אורן

שינוי גודל גופנים
ניגודיות