אהבה תשוקה זוגיות...

אושרת קוטלר

מוטיבציה והשראה

נשים ומגדר

תקשורת עיתונות וספרות

תרבות

60 דקות

עברית

ללא הגבלה

תיאור ההרצאה

50 אחוזים מהזוגות הנשואים מתגרשים, מתוך 50 האחוזים הנותרים מעידים 40-80 אחוזים שהם בוגדים בבני זוגם. מה מוביל זוגות לבגוד זה בזה. מה הטעויות המהותיות שרובנו עושים בחיי הזוגיות. כיצד ניתן לפתור את אובדן התשוקה האימננטי לזוגיות ארוכת שנים.

קוטלר יוצאת בעקבות המחקרים האחרונים לשורה של שיחות עם פסיכולוגים פילוסופיים ואנשים מהשורה ויחד איתם מנסחת שורה של תובנות שהפכו כלי טיפולי בידיהם של עשרות פסיכולוגיים ומטפלים זוגיים.

״ הקריאה בספר הזה טילטלה אותי, מצאתי את עצמי את חיי ואת אהבותיי כמעט בכל עמוד בו. אני מניח שזה יקרה כמעט לכל הקוראים. רק לאחר שסיימתי את הספר המפתיע והנהדר הזה, הבנתי שאפשר לקרוא אותו גם כרומן בלשי." פרופסור יורם יובל, על ספרה "הדיאלקטיקה של האהבה"

המסר העיקרי של ההרצאה

הצעה לדרך להחזיק אהבה וגם תשוקה בנישואים ארוכי שנים

כמה מילים על המרצה

אושרת היא מבכירי העיתונאים בארץ, סופרת, אשת טלוויזיה ומגישת חדשות. אושרת ערכה והגישה תכניות אקטואליה וחדשות רבות בערוצי הטלוויזיה 2, 10 ו – 13. עוסקת גם בטלוויזיה תיעודית, יצרה והגישה סדרות מרתקות בנושאים שונים כמו חינוך, תעשיית הנשק, שחיטות שלטונית, תרבות הריאליטי ועוד. אושרת הנה מן המרצים המבוקשים בארץ וידועה במגוון רחב של הרצאות סוחפות ומרתקות אשר מעשירות את הקהל בידע ופותחות אותו
לחשיבה אחרת. בנוסף כתבה אושרת שלושה ספרים: "סיפור שמתחיל בדמעות", "איז'ה מיה" ו"אהבה, תשוקה, זוגיות הדיאלקטיקה של האהבה".

למידע נוסף על אושרת קוטלר

הזמנת הרצאה

* שדות מסומנים בכוכבית הינם שדות חובה


קראתי ויש אישור לתנאים

גלריית תמונות של אושרת קוטלר

גלריית וידאו של אושרת קוטלר

צילום: גבריאל בהרליה, רונן פדידה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות