סדנה לפיתוח הרצאה בשיתוף גלית ברש ומיקה אלמוג

יש לכם סיפור או רעיון ואתם רוצים להעביר אותו הלאה? לתת ערך ולהשפיע? הדרך להרצאה טובה עוברת קודם כל דרך עצמנו ולכן היא שונה ומשתנה, מאדם לאדם ומתקופה לתקופה. המשותף לכל ההרצאות הטובות והזכירות הוא אותו הרגע בו הקהל מתחבר לסיפור ומקבל תובנה אחת שגורמת לו לשינוי תפיסה או מחשבה חדשה, שילכו איתו הלאה.

מה בתוכנית?

  • עבודה אישית על מציאת המסר המרכזי והסיפור האישי שיחבר את ההרצאה לקהל ולהפך
  • ליווי צמוד לבניית ההרצאה והמצגת, תרגול ואימון
  • עבודה עם אנשי מקצוע
  • מרצה אורחת בתחום עמידה מול קהל – מיקה אלמוג
  • חיבור למערכת מובילה לחיפוש מרצים – Speaxit
  • מתן כלים שיווקיים לשיווק ההרצאה
  • מצגת מעוצבת עם ההרצאה שלכם
  • אירוע סיכום מרגש עם אורחים והופעה חיה עם ההרצאה

איריס יוגב מומחית בפיתוח תוכן להרצאות ועמידה מול קהל, מאמנת בכירה ויועצת ארגונית. מייסדת שותפה חברת SPEAXIT הבונה הרצאות וסדנאות לבכירי המרצים בארץ ובעולם ומשווקת את התכנים לחברות וארגונים ברחבי הארץ. מלווה מרצים מומחים בתחומם בארץ ובחו"ל, בתהליכי פיתוח תוכן בהתאמה לצורכי הקהל המגוונים. לאורך השנים יזמה, פיתחה וניהלה תכניות רבות למרצים ולארגונים.

גלית אקרמן ברש בעלת תואר ראשון בשיווק ותואר שני בייעוץ ארגוני, מרצה ומנחה סדנאות לכתיבה שיווקית. בעלת ניסיון רחב ומגוון בתפקידי ניהול ושיווק בארגונים וכיום מלווה עסקים וארגונים בכתיבת ערכים וסיפורים שיווקיים ומלמדת כלים בכתיבה שיווקית. מחברת בין עולם השיווק, הערכים וקהלי המטרה למילים ולסיפורים בדרך כנה ומשוחררת מתבניות ומפתחת את היכולת של עוד ועוד אנשים ועסקים, לכתוב את הסיפור שלהם.

מיקה אלמוג סופרת, שחקנית, עיתונאית ומרצה מבוקשת בארגונים. בוגרת של אוניברסיטת NYU שם למדה כתיבה ותאטרון. עיתונאית ובעלת טור אישי קבוע ב"שבעה ימים". מומחית ועורכת תוכן בתכניות טלוויזיה מהשורה הראשונה )"ארץ נהדרת", "משחק מכור", "קצרים", "לצחוק או למות" ועוד.( הקימה וניהלה את מחלקת התוכן של "ארמוזה פורמטס", שם הייתה אחראית לפיתוח ומכירה של פורמטים ישראליים שנמכרו לעשרות מדינות בעולם. לימדה בבית הספר לקולנוע "סם שפיגל" קורס שעסק בפיתוח תוכן– משלב הרעיון הראשוני ביותר ועד לפרזנטציה ולמכירה, כולל סיוע.

שלחו את הפרטים ונחזור עם פרטים נוספים

שינוי גודל גופנים
ניגודיות