המרצים שלנו

קווים לדמותם של מרצים מצליחים

העבודה שלנו מפגישה אותנו בכל פעם מחדש עם מרצים שעושים לנו את הטוויסט הקטן הזה, לנו ולקהל שלהם. הם מגיעים עם סיפור שיש מאחוריו חיים. חיים מקצועיים, חיים של השראה, חיים של כתיבה או יצירה, חיים של עשייה מיוחדת במינה, חיים שיש בהם סערות ודרמות.

זה לא משנה אם מדברים על שיווק, על פסיכולוגיה חיובית או על הקריירה המפוארת והתובנות שלקחנו ממנה הלאה, בכל הרצאה יש טוויסט בעלילה – אפקט שיוצר שינוי. זוהי בעיננו המשמעות של הרצאה מוצלחת. היכולת לקחת את מה שאספנו בחיים – המקצועיים והאישיים, ולאגד את התובנות לכדי סיפור מדויק, שממנו מישהו לוקח הלאה לחיים שלו. כך זה מתגלגל.

מה למדנו על מרצים טובים?

שהם יודעים לספר סיפור: וזהו הכלל הראשון להרצאה מוצלחת. היכולת לעמוד על במה ולדבר על תחום מקצועי, על חוויה אישית או על תובנות מדרך יוצאת דופן ולספר סיפור עם התחלה אמצע וסוף, שלא מפסיק לסקרן, שמעורר שאלות ויוצר דיון.

שהם עשו שינוי בחיים שלהם – או של אחרים: בכל סיפור יש טוויסט בעלילה, גם כשמדובר על הרצאה עסקית לחלוטין או כזו שמספרת על תיאוריה מקצועית מסוימת. אלו מרצים שעומדים על הבמה ומספרים על עשייתם, תחומם והתובנות שלהם מהדרך ויש מאחוריהם שרשרת של התמודדויות, צעדים אמיצים ולמידה בלתי נגמרת משינויים. אלו שינויים של תקופה, זמן ומקום, התפתחות אישית או פשוט החיים עצמם.

הם יודעים לסחוף: כל אחד מהמרצים שלנו משקיע זמן רב בבנייה ופיתוח של הרצאה שתסחף, תעניין ותגרום לקהל לצאת עם תובנות חדשות על הנושא שלה.
והכי חשוב – שהם מדברים בגובה העיניים, מתאימים את ההרצאה לקהל ושהם יודעים להעלות חיוך במהלך ההרצאה.

בעמוד הזה תוכלו למצוא את כל המרצים שלנו, למצוא את הקווים המקבילים ובעיקר להבין מי הכי מדבר אליכם ולקהל שאמור לשמוע את ההרצאה, מי ירגש, יצחיק, ילמד ויעניין. מי מספר את הסיפור שהכי מדבר אליכם?

אנחנו כאן תמיד כדי לייעץ, לכוון ולספר עוד.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות