המרצים שלנו

TEDx Jaffa Women
אבנר חודורוב
אוהד חמו
אורן נהרי
אורן בליצבלאו
אושרת קוטלר
איתי אנגל
איתי הרמן
איתי מאוטנר ויוצרים
אלון אולמן
אלון בן דוד
אליסף פרץ
אסנת שיר-וישינסקי
אפרת לכטר
אקדמיה וירטואלית - שי פירון
ארז ליבנה
אריאלה דניאלי
אריק פינטו
ארקדי דוכין
גיא בן דור
גיא חסון
גיל שוחט
גלית שרון
ד"ר יניב לויתן
ד"ר אורית וולף
ד"ר נדב גולדשמידט
ד"ר חיים שפירא
ד"ר יועז הנדל
ד"ר ליאור צורף
ד"ר לירז לסרי
ד"ר מורדי בן חמו
ד"ר עו"ד רונן ברגמן
ד"ר צבי ברק
דורון שפר
דורית עוזיאל
דליה מזור
דנה ויס
דנה ספקטור
דפנה ליאל
דקל בנו
הילה נחשון
חיים רומנו
חנוך פיבן
טליה הראל בז'רנו
יאיר שיינפלד
יהודה משי זהב
יעל פפר
ירדן ג'רבי
ליאור אקרמן
לינוי בר גפן
מוקי
מיכל זיסו
מיקה אלמוג
משה (בוגי) יעלון
נדב יעקבי
נדב יעקבי ואיתי אנגל
ניר רייך
נירית כהן
סדנת FreshBiz
עומר ברק ורענן שקד
עמוס גלעד
עמית סגל
עמית ענבר
עמרי אסנהיים
פאולה רוזנברג
פרופ' יורם יובל
פרופ' רוני שחר
פרופ' דוד פסיג
פרופ' עוזי רבי
צמרת פירסט
קרן אוזן
קרנית גולדווסר
רבקה קהת
רונן גפני
רינת שרצר
רן גבריאלי
רענן שקד
שושי ג'מבר
שי גולדן
שי פירון
שי באב"ד
שירלי יובל
שלומי שבן
שלמה בראבא
שמעון אמסלם
שרית מגן
תמיר סטיינמן

אז למה דווקא המרצים של ספיקסיט?

אנחנו בספיקסיט דואגים להביא לכם את המרצים הכי מקצועיים לנושאים הכי חמים בשוק.

כל מרצה שאנו בוחרים לעבוד איתו ולהביא אליכם את בשורתו, נבדק ונבחן על ידי צוות התוכן שלנו. לא כל אדם שיש לו ידע בנושא כלשהו הוא בהכרח גם מרצה טוב. המרצים של ספיקסיט הם בעלי כריזמה, יודעים לסחוף ולהתחבר אל הקהל, מכירים את רזי שפת הגוף והעמידה מול הקהל ובכך מבטיחים חוויה מרתקת שמעבירה אל הצופים לא רק ידע אלא גם תובנות שילכו איתם אחר כך לעוד זמן רב.

מלבד אותם מרצים מוכרים וותיקים, אותם מרצים מובילים שכולנו מכירים ויודעים כי טוב, אנחנו בספיקסיט דואגים תמיד לחפש את הדבר הבא. נושאים חדשים ומעניינים, דמויות מפתח במשק הישראלי, אנשים פורצי דרך שמביאים משהו חדש לבמה – אנחנו תמיד בוחנים ומאתרים את אותם יחידי סגולה שניחנו בקסם שביכולות ההרצאה לצד ידע מדהים ומרתק.

אנחנו מכירים את המרצים שלנו ואת התכנים שהם מעבירים בצורה יסודית כך שתמיד נוכל להתאים לכם את ההרצאה הנכונה גם אם היא לא אותה הרצאת דגל שהמרצה מעביר. אנחנו נדע לעשות את ההתאמות לקהל ולפעילות שלכם בצורה שהדגשים שאותם אתם מבקשים במיוחד להעביר הם אלו שיבלטו מעל הכל.

קווים לדמותם של מרצים מצליחים

העבודה שלנו מפגישה אותנו בכל פעם מחדש עם מרצים שעושים לנו את הטוויסט הקטן הזה, לנו ולקהל שלהם. הם מגיעים עם סיפור שיש מאחוריו חיים. חיים מקצועיים, חיים של השראה, חיים של כתיבה או יצירה, חיים של עשייה מיוחדת במינה, חיים שיש בהם סערות ודרמות.

זה לא משנה אם מדברים על שיווק, על פסיכולוגיה חיובית או על הקריירה המפוארת והתובנות שלקחנו ממנה הלאה, בכל הרצאה יש טוויסט בעלילה – אפקט שיוצר שינוי. זוהי בעיננו המשמעות של הרצאה מוצלחת. היכולת לקחת את מה שאספנו בחיים – המקצועיים והאישיים, ולאגד את התובנות לכדי סיפור מדויק, שממנו מישהו לוקח הלאה לחיים שלו. כך זה מתגלגל.

מה למדנו על מרצים טובים?

שהם יודעים לספר סיפור: וזהו הכלל הראשון להרצאה מוצלחת. היכולת לעמוד על במה ולדבר על תחום מקצועי, על חוויה אישית או על תובנות מדרך יוצאת דופן ולספר סיפור עם התחלה אמצע וסוף, שלא מפסיק לסקרן, שמעורר שאלות ויוצר דיון.

שהם עשו שינוי בחיים שלהם – או של אחרים: בכל סיפור יש טוויסט בעלילה, גם כשמדובר על הרצאה עסקית לחלוטין או כזו שמספרת על תיאוריה מקצועית מסוימת. אלו מרצים שעומדים על הבמה ומספרים על עשייתם, תחומם והתובנות שלהם מהדרך ויש מאחוריהם שרשרת של התמודדויות, צעדים אמיצים ולמידה בלתי נגמרת משינויים. אלו שינויים של תקופה, זמן ומקום, התפתחות אישית או פשוט החיים עצמם.

הם יודעים לסחוף: כל אחד מהמרצים שלנו משקיע זמן רב בבנייה ופיתוח של הרצאה שתסחף, תעניין ותגרום לקהל לצאת עם תובנות חדשות על הנושא שלה.
והכי חשוב – שהם מדברים בגובה העיניים, מתאימים את ההרצאה לקהל ושהם יודעים להעלות חיוך במהלך ההרצאה.

בעמוד הזה תוכלו למצוא את כל המרצים שלנו, למצוא את הקווים המקבילים ובעיקר להבין מי הכי מדבר אליכם ולקהל שאמור לשמוע את ההרצאה, מי ירגש, יצחיק, ילמד ויעניין. מי מספר את הסיפור שהכי מדבר אליכם?

אנחנו כאן תמיד כדי לייעץ, לכוון ולספר עוד.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות